Agata Fagata Fąk - Martyna Janusz WYNIK walki Fame Friday Arena 2. Kto wygrał 29.09.2023

i

Autor: FAME MMA

SPORT

Agata Fagata Fąk - Martyna Janusz: WYNIK walki Fame Friday Arena 2. Kto wygrał 29.09.2023?

2023-09-29 22:15

Agata Fagata Fąk - Martyna Janusz: wynik walki Fame Friday Arena 2 ciekawi osoby, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Fagata po krótkiej przerwie podjęła się wyzwania pokonania Brylantynki, czyli bardzo popularnej Tiktokerki. Kto wygrał w piątym starciu na Fame Friday Arena w Szczecinie 29 września 2023? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Agata Fagata Fąk - Martyna Janusz: wynik walki na Fame Friday Arena 2. Zastanawiacie się, kto wygrał na Fame MMA 29.09.2023? Zdecydowanie faworytką starcia od początku była wywołująca kontrowersje Fagata. To ona przed tym starciem miała na na koncie trzy walki, z czego dwie zakończyły się zwycięstwem, a jedna porażką. Tylko Lexy Chaplin zdołała ją pokonać. A jakie doświadczenie w sportach walki ma Brylantynka? Praktycznie żadne, dlatego też w typowaniach kibiców nie miała żadnych szans.

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 18.11.2023?

Fagata przed FAME Friday Arena 2. "Stuu ma prze***ne"

Agata Fagata Fąk - Martyna Janusz: wynik walki na Fame Friday Arena 2

Wynik walki Agata Fagata Fąk - Martyna Janusz 29.09.2023 poznaliśmy dość wcześnie, bo to piąte starcie emocjonującego wieczoru w Szczecinie. Zwyciężczynią jest Agata Fagata Fąk przez jednogłośną decyzję sędziów.

Fame Friday Arena 2 LIVE - RELACJA ONLINE 29.09.2023, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

  • RUNDA 1: Agata Fagata Fąk - Martyna Brylantynka Janusz

Walka rozpoczęła się od pressingu ze strony Fagaty. Pewnie szła do przodu, a zamknięta za gardą była Brylantynka. Sprytnie wchodzi z kombinacjami Fagata, widać, że była dobrze przygotowana. Brylantynka natomiast chaotycznie i niecelnie. W połowie pierwszej rundy Fagata zaznaczyła swoją przewagę kopnięciami w twarz. Sporo takich high-kicków ze strony influencerki. Na 20-sekund przed końcem piękny prawy sierpowy Brylantynki i już nie była aż tak pewna Fąk. 

  • RUNDA 2: Agata Fagata Fąk - Martyna Brylantynka Janusz

Druga runda zaczęła się od prawego sierpowego Brylantynki, ale niecelnie. Dużo próbowała różnych kombinacji Fagata i cały czas szła do przodu. Sporo ciosów dochodziły do twarzy jej przeciwniczki, ale ta wszystko ustała. Coraz ciężej natomiast oddychała Fagata i nie ma się co dziwić. Dużo zadanych ciosów od początku walki. Mniej więcej co 10 sekund zaznaczała swoją przewagę. Brylantynka nie zadała praktycznie żadnego celnego ciosu w drugiej rundzie. Cofała się praktycznie przy każdej akcji Fagaty.

  • RUNDA 3: Agata Fagata Fąk - Martyna Brylantynka Janusz

Trzecia runda zaczęła się od front-kicków ze strony Fagaty. I znów na biegu wstecznym była Brylantynka. Nic nam się nie zmieniało, jeśli chodzi o ten pojedynek. W pierwszej minucie trzeciej rundy mieliśmy nawet kolano na głowę Martyny Janusz. Sporo nauczyła się Agata Fąk. Dużo kombinacji, ciekawych uderzeń i szacunek dla Brylantynki, że wytrzymała w tym starciu. Na minutę przed końcem walki mieliśmy kopnięcie na korpus i pierwsze liczenie! Wróciła jednak do starcia Martyna Janusz. Chwilę później znów mieliśmy atak ze strony Fagaty, sygnalizowała Brylantynka uderzenie palcami w oczy, ale innego zdania był sędzia. Panie wróciły i końcówka była bardzo mocna. Na punkty wygrała Fagata.