Adam Soroko - kto to? Wiek, wzrost, dziecko, Prime MMA, walka, Instagram

2022-07-06 16:48
Adam Soroko
Autor: Prime MMA Adam Soroko - uczestnik Prime MMA.

Adam Soroko niespodziewanie stał się gwiazdą internetu. Mężczyzna z mroczną historią szybko stał się znanym uczestników walk freak fight. Teraz będzie walczył na gali Prime MMA. Z tego powodu dużo osób szuka informacji na jego temat. Kim jest Adam Soroko? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule.

Adam Soroko to mężczyzna, który z dnia na dzień stał się osobą znaną w polskim internecie. Wszystko zaczęło się od walki w The War. Udzielił także wywiadów. Wiadomo, że Adam ma za sobą kryminalną przeszłość. Spędził w więzieniu dziesięć lat za napaści i kradzieże. Wiek, wzrost, dziecko, Prime MMA, walka, Instagram to frazy, które najczęściej pojawiają się obok jego nazwiska w wyszukiwarkach internetowych. Sprawdź więcej ciekawostek niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

Adam Soroko - wiek

Adam Soroko urodził się w 1992 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończył 30 lat.

Adam Soroko - wzrost

Według informacji dostępnych w internecie Adam Soroko ma 200 centymetrów wzrostu.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Adam Soroko - dziecko

Czy Adam Soroko ma dziecko? Tak. Jest ojcem dziecka, które ma ze swoją dawną partnerką. Wiadomo, że nie mają dobrych relacji.

Adam Soroko - Prime MMA, walka

9 lipca 2022 Adam Soroko weźmie udział w gali Prime MMA. Jego rywalem będzie Paweł ”Tybori” Tyburski, znany z programu Love Island.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Adam Soroko - Instagram

Adam Soroko, podobnie jak większość osób znanych w internecie, prowadzi konto na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @soroko_adam. Profil nie jest jednak bardzo rozbudowany. Śledzi go niecałe 30 tysięcy osób, a zamieszczono zaledwie dwa posty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze