Zawiercie: 39-latek niszczył psychicznie swoją matkę i syna. Może dostać nawet 5 lat

i

Autor: Archiwum Zawiercie: 39-latek niszczył psychicznie swoją matkę i syna. Może dostać nawet 5 lat

Kryminalne

Zawiercie: 39-latek niszczył psychicznie swoją matkę i syna. Może dostać nawet 5 lat

Policjanci z Zawiercia zatrzymali 39-latka, który znęcał się nad swoją matką i synem. Podczas ostatniej awantury podniósł na swoją matkę rękę. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Znęcał się nad matką i synem. Teraz posiedzi

W ubiegłą środę policjanci z Zawiercia musieli interweniować w sprawie 39-latka, który znęcał się nad swoją matką i synem. 39-latek nie tylko ubliżał swoim bliskim, ale także uderzył 67-latkę. Mundurowi zatrzymali agresora. W trakcie śledztwa okazało się, że nie była to pierwsza taka sytuacja. 39-latek używając słów wulgarnych, ubliżał kobiecie i chłopcu. Ponadto szarpał matkę, popychał ją i groził pozbawieniem życia. Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie zarzutów. Sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu. 

Za znęcanie się grozi mu do 5 lat więzienia. Przestępstwo naruszenia nietykalności zagrożone jest karą do roku pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE