Naruto / Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki / Naruto wiki

Dragon Ball

Dragon Ball czy Naruto? Znamy najpopularniejszą piosenkę z anime. Fani są jednogłośni

2024-05-12 9:00

Dragon Ball Z po raz kolejny pokazuje swoją popularność w nowej ankiecie ujawnionej przez japoński program muzyczny Doremifadon. 6 maja 2024 r. program opublikował listę „20 najlepszych piosenek anime uwielbianych przez obcokrajowców”, na której szczycie znalazła się „Cha La Head Cha La” Dragon Ball Z.

Dragon Ball „Cha La Head Cha La” hitem na całym świecie

Dragon Ball z utworem „Cha La Head Cha La” znalazł się na szczycie listy programu muzycznego Doremifadon. Inne utwory anime na liście to „Blue Bird” Naruto Shippudena, „We Are” One Piece i „Gurenge” Demon Slayer. Popularne utwory, takie jak „Fly High” Haikyuu!!, „Kick Back” Chainsaw Man i „Ao no Sumika” Jujutsu Kaisen również znajdują się na tej liście.

Czytaj też: Dragon Ball: Son Goku w płatkach śniadaniowych! Zaskakująca współpraca

Opening Dragon Ball Z to jeden z najbardziej lubianych utworów w anime. Jest znany z tego, że jest pierwszym otwarciem kultowego serialu, rozpoczynającym erę Goku, Gohana i ich przyjaciół, nie wspominając o wrogach.

Utwór w wykonaniu japońskiego muzyka i kompozytora Hironobu Kageyamy doskonale oddaje emocje i elementy dobrej zabawy, które są uważane za jedno z najlepszych anime wszechczasów. Początek Dragon Ball Z wywołuje u słuchaczy poczucie nostalgii, które ugruntowuje status jednego z najbardziej lubianych utworów anime.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Kto to zrobił? Goku, czy Gohan?

Pytanie 1 z 14
Kto pokonał Cella?