sport

Lech Poznań odpadł z Fortuna Pucharu Polski. Kibice mają prawo być wściekli po ćwierćfinałowym meczu z Pogonią Szczecin [ZDJĘCIA]

2024-02-28 11:24

Lech Poznań nie wywalczy w tym sezonie Fortuna Pucharu Polski. Kolejorz w ćwierćfinałowym meczu z Pogonią Szczecin przegrał po dogrywce (0:1). Kibice mają prawo być wściekli. Zobaczcie zdjęcia z trybun Enea Stadionu.

Lech Poznań odpadł z Fortuna Pucharu Polski

Kibice Lecha Poznań marzyli o dublecie w tegorocznym sezonie. We wtorkowy wieczór Kolejorz zmierzył się na Enea Stadionie z Pogonią Szczecin w ramach ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Mecz nie stał na wysokim poziomie, a obie ekipy bardziej broniły dostępu do własnej bramki, niż próbowały zdobyć gola. Po 90. minutach gry mieliśmy bezbramkowy remis więc doszło do dogrywki. Tak naprawdę fani i piłkarze byli już przekonani, że dojdzie do serii rzutów karnych. Wtedy to goście przeważyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zwycięskiego gola w 119. minucie meczu strzelił Joao Gamboa.