Nowy Rok

i

Autor: Pixabay.com

Życzenia sylwestrowe 2022 - teksty, oryginalne, piękne, noworoczne życzenia

2021-12-29 15:56

Życzenia sylwestrowe 2022 będzie składać sobie już wkrótce. Czas zakończyć 2021 rok i przywitać nowy. To właśnie z tej okazji będzie życzyć wszystkiego najlepszego naszym rodzinom i znajomym. Niektórzy poszukują oryginalnych i ładnych formułek, które będą mogli wysłać pierwszego dnia stycznia. Kilka przykładów znajdziesz tutaj.

Życzenia sylwestrowe 2022 - teksty, oryginalne, piękne, noworoczne życzenia. Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. To także czas, kiedy dzwonimy do naszych bliskich i znajomych, aby złożyć im życzenia. Niektórzy robią to także poprzez wiadomość SMS lub przez media społecznościowe. Przygotowaliśmy kilka gotowych życzeń, które możecie skopiować i wysłać do waszych znajomych i rodziny. Spodobają się tym, którzy poszukują ładnych i oryginalnych pomysłów. Znajdziecie je niżej.

Życzenia Nowy Rok 2022 - SMS. Skopiuj i wyślij

Jason Derulo gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką!

Życzenia sylwestrowe 2022 - oryginalne, piękne

Wszystkie poniższe życzenia pochodzą ze strony Wierszykolandia:

Już po świętach, stary rok się kończy jego blask już mija, Nowy 2020 rok do brzegu dobija... Życzę by był piękny lepszy od starego, a Tobie przyniósł coś szczególnego, ze strony innych uważności, a w Twoim sercu wiele miłości. Ponadto uśmiechu na twarzy i tego o czym Twoja główka marzy.

Życzenia samych sukcesów w nadchodzącym 2021 roku! Niech Nowy Rok 2021 obfituje w zawodowe sukcesy, przyniesie zadowolenie i satysfakcję z podjętych działań i wyzwań, a także wszelką pomyślność w życiu osobistym!

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Niech ten rok przyniesie Ci wiele szczęścia, które sprawi, że wszystkie podjęte decyzje zakończą się sukcesem.

Niech się spełnią świąteczne życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.

Sonda
Jak planujesz spędzić Sylwestra 2021/2022?

Życzenia sylwestrowe 2022 - teksty, życzenia noworoczne

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię.

Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz… Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was… Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat… A dni lepsze zajaśnieją… Każdy będzie rad…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE