Życzenia SMS na Dzień Babci i Dziadka 2021 - wyślij im krótki, ale piękny wierszyk

dziadkowie
Autor: Pixabay.com

Dzień Babci i Dziadka 2021 zbliża się wielkimi krokami! Jako, że w obecnych czasach zostaliśmy pozbawieni możliwości składania życzeń osobiście, przygotowaliśmy dla was poniżej najpiękniejsze życzenia z okazji święta dziadków, jakie możecie wysłać im w formie popularnych sms-ów. Jeśli tworzenie rymów nie idzie wam gładko, skopiujcie jeden z poniższych wierszyków.

Życzenia SMS na Dzień Babci i Dziadka 2021 są idealną propozycją w dzisiejszych czasach. Jako, że wciąż trwająca pandemia koronawirusa pozbawiła nas możliwości złożenia dziadkom życzeń osobiście, warto jest sięgnąć po najnowocześniejsze metody kontaktu. Jedną z takich propozycji jest oczywiście popularna i znana wszystkim metoda komunikacji, czyli SMS, który zawsze dotrze do odbiorcy na czas i nie zniknie póki go nie usuniemy. W dzisiejszych czasach większość naszych babć oraz dziadków posiada własny telefon komórkowy, co więcej doskonale wie, jak z niego korzystać. Dla większości seniorów odebranie czy napisanie wiadomości tekstowej SMS to pestka!

Poniżej przygotowaliśmy dla was najpiękniejsze życzenia właśnie w takiej formie, które idealnie zdadzą test na Dzień Babci i Dzień Dziadka 2021. Krótkie i zwięzłe wierszyki z pewnością wzruszą i wywołają uśmiech na twarzy waszych bliskich. Gotowe życzenia w formie SMS są idealnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które mają trudności z ułożeniem własnych wierszyków lub po prostu nie mają aż tyle wolnego czasu.

Życzenia SMS na Dzień Babci i Dziadka 2021

Ile gwiazd w wieczornym mroku

ponad naszym krajem lśni,

tyle przynieś drogim Dziadkom

jasnych i szczęśliwych dni.

----------

Kochana Babciu!

Dziękuję Ci za to, że jesteś!

Z okazji Dnia Babci

życzę Ci dużo zdrówka

i samych szczęśliwych dni!

----------

Los ręką do darów szczodrą

niech szczęścia da Ci kwiat

za Twoje trudy i dobroć,

którą rozjaśniasz świat.

----------

Aby babcia i dziadziunio

w zdrowiu długo żyli.

Aby uśmiech dla nas mieli

w każdej wolnej chwili.

----------

Kochany Dziadku!

Życzę Ci dużo zdrowia,

szczęścia, pomyślności

na Dzień Dziadka dużo gości,

by te chwile były miłe

i krążyły jak motyle.

----------

Źródło życzeń: wierszykolandia.pl

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?
Najnowsze