Życzenia noworoczne na FB i TT: GIF-y, obrazki, teksty

2018-12-30 23:36
Życzenia noworoczne na FB i TT - obrazki, teksty, gify
Autor: Fot. giphy.com Screen

Życzenia noworoczne na Facebooka i Twittera znajdziesz już teraz na ESKA.pl. Bądź oryginalny i złóż znajomym życzenia w sieci.

Życzenia noworoczne na Facebooka i Twittera to dobry pomysł na nowoczesne i oryginalne powiedzenie znajomym czy rodzinie Szczęśliwego Nowego Roku. Jeżeli nie lubisz wysyłać noworocznych życzeń sms, pisać wierszyków na noworocznych kartkach lub dzwonić, kiedy wszystkie linie są zajęte, sprawdź, co przygotowaliśmy poniżej.  Facebook i Twitter to naprawdę dobre miejsce na złożenie komuś życzeń na Nowy Rok.

Życzenia noworoczne - SMS

Autor: brak danych

  Życzenia noworoczne otrzymujemy i wysyłamy przez cały 31 grudnia i 1 stycznia. Jeżeli chcesz powiedzieć bliskim Szczęśliwego Nowego Roku, ale nie możesz zrobić tego osobiście, warto wysłać krótki sms. Nie masz pomysłu co napisać? Nie martw się, mamy dla ciebie ki

Życzenia noworoczne na FB i TT

Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze pomysły na internetowe życzenia noworoczne. Poniżej znajdziecie sylwestrowe grafiki, teksty i animacje, które będą idealną formą życzeń noworocznych 2018 na Twittera i Facebooka!

via GIPHY

via GIPHY

A może jakiś mem na FB? :)

via GIPHY

Do noworocznej animacji możesz dołączyć teraz krótkie życzenia:

Szczęścia, zdrowia, powodzenia i marzeń spełnienia w Nowym Roku!

via GIPHY

via GIPHY

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze