Życzenia noworoczne 2022 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne i poważne

2021-12-29 14:52
Sylwester
Autor: Canva

Składanie sobie noworocznych życzeń to na całym świecie znana od dawna tradycja. Zawsze z nadejściem kolejnego roku dzwonimy lub wysyłamy wiadomości do najbliższych, rodziny, przyjaciół i znajomych, którym chcemy życzyć jak najlepiej w czasie kolejnych wyzwań, jakie przyniesie nadchodzących 12 miesięcy. Jeśli nie macie pomysłu, jakie życzenia wysłać najbliższym, możecie skorzystać z naszych podpowiedzi!

Życzenia noworoczne 2022 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne i poważne. Podpowiadamy kilka prostych pomysłów na życzenia, które możecie wysłać rodzinie i znajomym. Składanie sobie życzeń w Nowy Rok to tylko jedna z wielu tradycji, które związane są z tym świętem. Okazuje się, że organizowanie hucznych i głośnych imprez i balów nie wzięło się przypadkiem! Pierwotnie ich celem miało być 'wypędzenie' starego roku poprzez hałas i zrobienie miejsca dla nachodzącego nowego roku. W Polsce przyjęło się także powiedzenie 'jaki Nowy Rok, taki cały rok', które oznacza, że to, jak spędzimy 1 stycznia, będzie miało później przełożenie na cały nadchodzący rok. Dlatego zakłada się, że w pierwszy dzień roku nie powinno się m.in. pracować. 

Życzenia noworoczne 2022 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne

Kuligiem chciałam do Was przyjechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami, a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzycie, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Wam życzyć: DOBREGO ROKU!

Niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok,Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.

Dziś mamy wielki, niezwykły dzień,Gdy wszystkie smutki odchodzą w cień!Nowego Roku właśnie nadszedł czas,Życzymy Ci szczęścia i to wszyscy wraz!

Szampana piccolo,Brokatu na czoło,Uśmiechu na twarzy,Szampańskiej zabawy,Życzeń serdecznych,Wspomnień najlepszychoraz braku kacakiedy w Nowym Roku pamięć wraca …

Niech się spełnią świąteczne życzenia:te łatwe i trudne do spełnienia.Niech się spełnią te duże i te małe,te mówione głośno lub wcale.Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,tego życzę w Nowym Roku.

Życzenia noworoczne 2022 - poważne

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadziejęna uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.W te piękne i jedyne w roku chwilechcę złożyć najlepsze życzeniapogodnych, zdrowych i radosnych dnioraz szczęśliwego Nowego Roku.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,mądrych decyzji, satysfakcji, spokojui pomyślności na cały nadchodzący 2021 rok

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość,pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń,a gdy się one już spełnią,niech dorzuci garść nowych marzeń,bo tylko one nadają życiu sens!

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowiai pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.Niech ten rok przyniesie Ci wiele szczęścia,które sprawi, że wszystkie podjęte decyzjezakończą się sukcesem.

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadziejęna uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.W te piękne i jedyne w roku chwilechcę złożyć najlepsze życzeniapogodnych, zdrowych i radosnych dnioraz szczęśliwego Nowego Roku.

Źródło: wierszykolandia.pl, zyczenia.eu

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze