Życzenia noworoczne 2022 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne i poważne

2021-12-29 14:52
Sylwester
Autor: Canva

Składanie sobie noworocznych życzeń to na całym świecie znana od dawna tradycja. Zawsze z nadejściem kolejnego roku dzwonimy lub wysyłamy wiadomości do najbliższych, rodziny, przyjaciół i znajomych, którym chcemy życzyć jak najlepiej w czasie kolejnych wyzwań, jakie przyniesie nadchodzących 12 miesięcy. Jeśli nie macie pomysłu, jakie życzenia wysłać najbliższym, możecie skorzystać z naszych podpowiedzi!

Życzenia noworoczne 2022 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne i poważne. Podpowiadamy kilka prostych pomysłów na życzenia, które możecie wysłać rodzinie i znajomym. Składanie sobie życzeń w Nowy Rok to tylko jedna z wielu tradycji, które związane są z tym świętem. Okazuje się, że organizowanie hucznych i głośnych imprez i balów nie wzięło się przypadkiem! Pierwotnie ich celem miało być 'wypędzenie' starego roku poprzez hałas i zrobienie miejsca dla nachodzącego nowego roku. W Polsce przyjęło się także powiedzenie 'jaki Nowy Rok, taki cały rok', które oznacza, że to, jak spędzimy 1 stycznia, będzie miało później przełożenie na cały nadchodzący rok. Dlatego zakłada się, że w pierwszy dzień roku nie powinno się m.in. pracować. 

Życzenia noworoczne 2022 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne

Kuligiem chciałam do Was przyjechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami, a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzycie, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Wam życzyć: DOBREGO ROKU!

Niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok,Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.

Dziś mamy wielki, niezwykły dzień,Gdy wszystkie smutki odchodzą w cień!Nowego Roku właśnie nadszedł czas,Życzymy Ci szczęścia i to wszyscy wraz!

Szampana piccolo,Brokatu na czoło,Uśmiechu na twarzy,Szampańskiej zabawy,Życzeń serdecznych,Wspomnień najlepszychoraz braku kacakiedy w Nowym Roku pamięć wraca …

Niech się spełnią świąteczne życzenia:te łatwe i trudne do spełnienia.Niech się spełnią te duże i te małe,te mówione głośno lub wcale.Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,tego życzę w Nowym Roku.

Życzenia noworoczne 2022 - poważne

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadziejęna uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.W te piękne i jedyne w roku chwilechcę złożyć najlepsze życzeniapogodnych, zdrowych i radosnych dnioraz szczęśliwego Nowego Roku.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,mądrych decyzji, satysfakcji, spokojui pomyślności na cały nadchodzący 2021 rok

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość,pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń,a gdy się one już spełnią,niech dorzuci garść nowych marzeń,bo tylko one nadają życiu sens!

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowiai pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.Niech ten rok przyniesie Ci wiele szczęścia,które sprawi, że wszystkie podjęte decyzjezakończą się sukcesem.

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadziejęna uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.W te piękne i jedyne w roku chwilechcę złożyć najlepsze życzeniapogodnych, zdrowych i radosnych dnioraz szczęśliwego Nowego Roku.

Źródło: wierszykolandia.pl, zyczenia.eu

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze