Sylwester 2021/2022

i

Autor: Pixabay

Życzenia noworoczne 2022 - GRAFIKA. Najlepsze życzenia na ostatni dzień roku

2021-12-31 10:07

Graficzne życzenia noworoczne na ostatni dzień roku, to najlepsza i najszybsza forma zrobienia niespodzianki swoim bliskim i znajomym. Wszyscy czekają na tę wymarzoną szampańską noc. Życzenia są dowodem pamięci i zawsze wywołują uśmiech na twarzach adresatów. Oto najlepsze życzenia na ostatni dzień roku, które możesz wysłać mailem, na Messengerze lub Facebooku.

Życzenia noworoczne 2022 - GRAFIKA. Najlepsze życzenia na ostatni dzień roku. Wszyscy nie możemy się doczekać nadchodzącego roku i niecierpliwie czekamy na tę wyjątkową noc z 31 grudnia na 1 stycznia. Sylwestra to przede wszystkim czas zabawy i radości. Wesoło żegnamy stary rok i strzelającym korkiem szampana witamy nowy. Po wielkim wspólnym odliczaniu zaczynamy składać sobie życzenia. Nie zawsze jest okazja, aby świętować ze wszystkimi przyjaciółmi w jednym miejscu, więc często wysyłamy kilka miłych słów SMS-em, pocztą elektroniczną lub na Facebooku i Messengerze. Dzisiaj przygotowaliśmy specjalnie dla was najlepsze życzenia, które można w prosty sposób przesłać swoim najbliższym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Życzenia noworoczne 2021 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne i poważne

Życzenia noworoczne 2022 - skąd pobrać za darmo?

Stron z graficznymi życzeniami, obrazkami, czy e-kartkami jest naprawdę sporo. Przygotowaliśmy listę darmowych i najlepszych serwisów, na których możecie bardzo szybko pobrać życzenia. Dla tych, co lubią personalizowane kartki, to w szczególności polecamy stronę canva.com. To właśnie tam, za darmo, stworzycie dokładnie taki obrazek z tekstem jaki sobie tylko wymarzycie. Jeżeli jednak zależy wam na czasie, to poniżej przedstawiamy darmowe serwisy z obrazkowymi życzeniami:

Sonda
Jak spędzasz Sylwestra w tym roku?

Życzenia noworoczne 2022 - E-kartki, grafika, obrazkowe

E-kartki noworoczne 2022 przydadzą się wszystkim, którzy w nietypowy sposób chcą złożyć komuś życzenia na nadchodzące miesiące. Szczere, śmieszne i oryginalne życzenia noworoczne napisane na kolorowych obrazkach zawsze przyciągają uwagę. Stron z darmowymi kartkami jest wiele i szukanie tej najlepszej może zająć dużo czasu. Wybraliśmy kilka najlepszych, które zobaczycie w galerii poniżej.

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?