Życzenia na Dzień Ojca 2021 - krótkie wierszyki i laurka dla taty

2021-06-23 9:52
Życzenia na Dzień Ojca 2020 - najpiękniejsze wierszyki i smsy
Autor: pixabay.com Dzień Ojca

Dzień Ojca to piękne święto, które zawsze obchodzi się w naszym kraju 23 czerwca. Tego wyjątkowego dnia warto zaskoczyć swojego tatę ciekawym i pięknym prezentem, ale również życzeniami na Dzień Ojca. Dzieci poszukują najpiękniejszych wierszyków, które mogą umieścić na laurce lub wysłać je SMS-em. Znajdziesz je w tym artykule.

Życzenia na Dzień Ojca 2021 - wierszyki i laurka dla taty. Czego życzyć swojemu ukochanemu tacie? To zastanawia zawsze wiele osób. Dzień Ojca to jedno z popularniejszych świąt w naszym kraju. Co roku przypada 23 czerwca. W 2021 jest to środa. Tego dnia w sklepach ustawiają się kolejki po prezenty, a ojcowie są ogromnie szczęśliwi! Oprócz miłej niespodzianki, warto złożyć swojemu ojcu również życzenia. Mogą być one tradycyjne lub z dawką humoru - jeśli oczywiście ktoś zna się na żartach. W dalszej części artykułu, znajdziecie najpiękniejsze propozycje z okazji Dnia Ojca. Czekają na was nie tylko życzenia, ale także wierszyki i krótkie treści SMS, które znaleźliśmy na portalu wierszykolandia.pl. Każdy znajdzie coś dla siebie, a tatusiom na twarzy pojawi się na pewno szczery uśmiech!

Malowana filiżanka na Dzień Matki

Dzień Ojca 2021 - życzenia i wierszyki

  • Z okazji Twojego Święta, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy Ci dzisiaj podziękowania.
  • W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najdroższy pod niebem!
  • Wiemy jak ciężko pracujesz tato! Bardzo Cię wszyscy kochamy za to a także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce! W ten dzień świąteczny przyjmij podziękę za wiarę, mądrość, ojcowską rękę. Wysłuchaj życzeń co z serca płyną: Niech wichury mroźne Ciebie ominą!
  • Tato, Tato ukochany, my życzenia Ci składamy. Przesyłamy jakby z procy, sto całusów z całej mocy.
  • Płynie Wisła, płynie, w wodzie rybki kryje, a każdy nasz tata niechaj sto lat żyje!
  • Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś, mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie przepraszałam, że kochałeś, gdy kochać się nie dało, że mnie  wychowałeś i że to wszystko Ci się udało.
  • Dziś święto obchodzi najdroższy Tata, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych troski rzuci pod nogi pieniędzy stos.
  • Jakie to szczęście, że będąc już dorosłą osobą, dzięki Tobie czasami czuję się jak dziecko. A to takie błogie uczucie... Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej, bo mnie i całej naszej rodzinie tak dobrze z Tobą.
  • Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości,wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.
  • Przynoszę Tobie tato kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze