Zuzia Janik oczarowała trenerów The Voice Kids. Kim jest 11-letnia wokalistka?

2018-01-08 18:42
Zuzia Janik oczarowała trenerów The voice Kids. Kim jest 11-letnia wokalistka?
Autor: Fot. Facebook/TheVoiceKids Screen z nagrania Facebook

11-letnia Zuzia Janik, w której drzemie ogromny głos podbije The Voice Kids? Sprawdź, kim jest dziewczynka, która zachwyciła jury muzycznego show!

Zuzia Janik wystąpiła w The Voice Kids i oczarowała całe jury muzycznego show TVP2. Podczas przesłuchania w ciemno 11-latka zaśpiewała niezwykle trudny utwór zatytułowany Unconditionally z repertuaru Katy Perry. Dojrzały głos młodej uczestniczki odwrócił wszystkie trenerskie fotele. Edyta Górniak zachwycona występem nazwała Zuzię geniuszem. To jednak nie wystarczyło, by 11-latka wybrała Edytę na swoją trenerkę. Dziewczynka dołączyła bowiem do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Kim jest Zuzia Janik?

Warto zauważyć, że Zuzia Janik to niezwykle utalentowana dziewczynka. Oprócz tego, że genialnie śpiewa, dodatkowo tańczy i gra na klarnecie. O tym, jak potężny głos siedzi w tej małej wokalistce możecie przekonać się oglądając poniższe wideo z przesłuchań w ciemno do pierwszej polskiej edycji The Voice Kids.

The Voice Kids miało swoją premierę 1 stycznia 2018 roku. Trenerami najmłodszych artystów są Dawid Kwiatkowski, Edyta Górniak oraz Tomson i Baron.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze