Zuzia Jabłońska i Mamiko grają w 'Jaka to piosenka?' Która z nich wygrała?

2018-06-14 16:47
Zuzia Jabłońska i Mamiko grają w 'Jaka to Melodia?' Która z nich wygrała?
Autor: Fot. YouTube/ Mamiko Mamiko i Zuzia Jabłońska

Mamiko zaprosiła do siebie wyjątkowego gościa. W co zagrała z Zuzią Jabłońską? Zobaczcie na ESKA.pl! 

Mamiko to jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Niedawno zaprosiła do swojego programu wyjątkowego gościa. Dziewczynę odwiedziła finalistka pierwszej edycji The Voice Kids - Zuzia Jabłońska. Ponieważ Zuzia jest utalentowaną artystką, dziewczyny zagrały więc w specjalną, muzyczną grę. Mamiko zaprosiła ją do zabawy w 'Jaka to piosenka?'. Obie bawiły się świetnie! 

Mam Talent: nieśmiała 13-latka zaczęła śpiewać i...

Autor: brak danych

Ta nieśmiała 13-latka totalnie zaskoczyła publiczność i jury w Mam Talent! Na ESKA.pl zobaczycie jej występ, który już stał się hitem internetu.

Mamiko i Zuzia Jabłońska - gra w 'Jaka to piosenka' 

Dziewczyny zagrały w zabawę 'jaka to piosenka?'. Gra polegała na tym, że jedna z nich zakładała wygłuszające słuchawki, a druga odczytywała lub śpiewała fragment piosenki. Zadanie polegało na tym, by odgadnąć, co to za utwór. 

Mamiko i Zuzia Jabłońska - która wygrała? 

Dziewczyny bawiły się przez kilka minut. Okazało się to niesamowicie trudne. Bezapelacyjnie wygrała Zuzia! Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądała gra, poniżej znajdziecie filmik: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze