Zuzanna Piech - wiek, wzrost, Szansa na Sukces Opole 2021, piosenki, Instagram, YouTube

2020-12-20 14:58
Zuzanna Piech
Autor: Screen z YT: Zuzanna Piech "Szkoła marzeń" Szansa na sukces Opole 2021 odc. 10 / A. K.

Zuzanna Piech - wiek, wzrost, Szansa na Sukces Opole 2021, piosenki, Instagram, YouTube. Kim jest uczestniczka programu Szansa na Sukces. Opole 2021, która wygrała 10. odcinek rozrywkowego show, a tym samym zakwalifikowała się do finału? Więcej informacji o Zuzannie Piech czeka na was poniżej!

Spis treści

  1. Zuzanna Piech - wiek 
  2. Zuzanna Piech - wzrost 
  3. Zuzanna Piech - Szansa na Sukces Opole 2021
  4. Zuzanna Piech - piosenki 
  5. Zuzanna Piech - Instagram 
  6. Zuzanna Piech - YouTube 

Zuzanna Piech - wiek, wzrost, Szansa na Sukces Opole 2021, piosenki, Instagram, YouTube. Kim jest zwyciężczyni 10. odcinka Szansy na Sukces. Opole 2021? Właśnie ta uczestniczka wygrała mikołajkowe wydanie słynnego programu, którego gościem była grupa Pectus. Zuzanna Piech wykonała znany nam wszystkim utwór Szkoła marzeń i to właśnie jej występ okazał się najlepszy spośród wszystkich innych. Kim jest wokalistka, która już niebawem wystąpi w finale Szansy na Sukces Opole 2021, gdzie będzie rywalizować o udział w koncercie Debiuty na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu? Już poniżej czekają na was wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o początkującej, lecz niezwykle utalentowanej wokalistce, dla której już sam finał Szansy na Sukces może okazać się furtką do dalszej kariery w muzycznej branży. Kim jest Zuzanna Piech i co o niej wiemy? Więcej informacji o dziewczynie znajdziecie poniżej. 

Sonda
Szansa na Sukces. Czy ogladasz ten program?

Zuzanna Piech - wiek 

Zuzanna Piech pochodzi ze Studzienic i ma 17 lat. 

Zuzanna Piech - wzrost 

Zuzanna Piech bardzo często pozuje na zdjęciach niczym prawdziwa modelka, jednak nie podaje w mediach społecznościowych swojego dokładnego wzrostu.

Zuzanna Piech - Szansa na Sukces Opole 2021

Zuzanna Piech wygrała 10. odcinek Szansy na Sukces Opole 2021, podczas którego wykonała piosenkę Szkoła marzeń od zespołu Pectus.

Zuzanna Piech - piosenki 

Zuzanna Piech jest wokalistką, która ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Jednym z nich jest zwycięstwo podczas XIV edycji Konkursu Piosenki Poetyckiej Sentymenty. 

Zuzanna Piech - Instagram 

Czy Zuzanna Piech ma konto na Instagramie? Wokalistka posiada swój własny Profil na którym wrzucę czasami zdjęcia ze swojego prywatnego życia.

Zuzanna Piech - YouTube 

Zuzanna Piech nie posiada swojego oficjalnego kanału w serwisie YouTube, jednak na platformie można znaleźć wiele filmików z jej coverami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze