Zuza Jabłońska z bardzo mocnym teledyskiem. To wideo trzeba zobaczyć!

2019-10-30 21:09 MK
Zuza Jabłońska
Autor: fot. Universal Music Poland / materiał prasowy

Wisła to nietuzinkowa piosenka, w której Zuza – jak zawsze – eksperymentuje z brzmieniem, wokalem oraz nie boi się przekraczać barier gatunkowych. Singiel to kolejny dowód na to, że Jabłońska jest jedną z najciekawszych postaci wśród młodych gwiazd. W każdym kolejnym utworze artystka pokazuje inną odsłonę, jednak przy zachowaniu podobnej ekspresji oraz estetyki. Posłuchaj utworu na ESKA.pl.

Zuza Jabłońska - piosenka Wisła ma szansę na zostanie hitem. Młoda artystka zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji „The Voice Kids”, w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. Debiutowała singlem „Sami”, który dotychczas zgromadził ponad 4 mln streamów. Wielkim przebojem okazał się kolejny utwór młodej artystki – „Powiedz mi to twarz” z gościnnym udziałem Jana-Rapowanie i Silesa. Kawałkowi towarzyszył manifest związany z problemami w codziennej komunikacji międzyludzkiej oraz zjawiskiem hejtowania w internecie. Singiel dotarł na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów w radiach w Polsce i ma już status złotej płyty. Teledysk – nominowany do Fryderyka – obejrzano już ponad 15 mln razy. Łączna liczba streamów audio i wideo wynosi prawie 19 mln. Utworu „Spacer po linie” dotychczas odsłuchano w serwisach cyfrowych 3,3 mln razy. Najnowszy singiel - Wisła został wyprodukowany przez Thomasa Martina, a autorami są Patryk Kumór, Lanberry oraz sama Zuza. Młoda artystka świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy, a w każdym singlu dodaje kolejny smaczek do swojego dorobku, którego ukoronowaniem będzie debiutancki album przewidziany na 2020 rok.

Zuza Jabłońska - teledysk Wisła

Klip do „Wisły” zrealizowany przez Dawida Ziembę porusza tematy odmienności oraz tolerancji. Zuza Jabłońska po raz kolejny zabrała głos w ważnej sprawie społecznej, tym razem odnosząc się do szykanowania wśród młodych. Poznając osoby wyglądające, ubierające i zachowujące się inaczej niż my, poszerzamy własne horyzonty. Zapraszamy do obejrzenia teledysku tutaj:

Najnowsze