ZUI w piosence Basic miała śpiewać z Margaret! 'Nie dogadałyśmy się, więc nagrałam go sama' [WYWIAD]

2021-04-12 17:16
ZUI w singlu Basic miała śpiewać z Margaret! Nie dogadałyśmy się, więc nagrałam go sama [WYWIAD]
Autor: Kadr z filmu ZUI - BASIC z kanału ZuiOfficial ZUI w singlu Basic miała śpiewać z Margaret! "Nie dogadałyśmy się, więc nagrałam go sama" [WYWIAD]

ZUI to pierwsza dama SB Mafiiji. Młoda wokalistka na swoim koncie ma złote i platynowe płyty. Po rozstaniu z wytwórnią, postawiła na niezależność. Do najnowszego singla Basic zaprosiła Margaret. Dlaczego artystki się nie dogadały? O to między innymi zapytał Michał Hanczak!

ZUI to wyjątkowa wokalistka, która przetarła ścieżkę kobietom w polskim hip-hopie. To również dzięki niej, na rynku mamy coraz więcej damskich głosów w rapie. Artystka wychowywała się w muzycznym domu. Potrafi wyprodukować muzykę i zrealizować nagranie. Ma ogromne ambicję, żeby postawić scenę R&B na nogi. Od 31 sierpnia 2020 roku jest niezależną artystką, wszystko co działo się wcześniej oddziela grubą kreską. ZUI rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu i postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami między innymi o Białasie w wywiadzie dla Radia ESKA. W rozmowie z Hanczakiem pokazała swój pokój, w którym tworzy, a także zdradziła o czym będzie najnowszy singiel, który ukaże się w kwietniu 2021 roku. 

ZUI w singlu Basic miała śpiewać z Margaret! [WYWIAD]
Najnowsze