Zui - kim jest nowa gwiazda SB Maffiji? Ostra laska nadzieją polskiego R&B?

2017-04-13 18:14

Kim jest Zui? Nowa gwiazda hip-hopowego labelu SB Maffija to uzdolniona wokalistka R&B, która budzi olbrzymie kontrowersje, ale skupia coraz większe zainteresowanie. Poznajcie autorkę Zuigram!  

Kim jest Zui? Nowa postać w wytwórni SB Maffija, która dotąd zajmowała się głównie hip-hopem (m.in. platynowa płyta Białasa i złota duetu Solar/Białas i Bedoesa), zaprosił do współpracy młodą i niezwykle uzdolnioną wokalistkę R&B.; Zui ma zaledwie 18 lat i na koncie udział na płytach, które pokryły się złotem. Oczekiwanie na jej debiutancki album trwa, a my mamy pierwszy teledysk do kawałka Zuigram.

Kim jest Zui? Poznajcie nową gwiazdę SB Maffiji!

Zui ma 18 lat i pochodzi z Kielc. Zanim podpisała pierwszy kontrakt, występowała m.in. w kawałkach Bedoesa, który wkrótce również zasilił szeregi wytwórni SB Maffija, a potem zanotował pierwszą złotą płytę w swoim dorobku za debiut. Czy podobnie będzie z samą Zui? Na razie dostaliśmy jej pierwszy solowy teledysk do kawałka Zuigram, który wzbudził sporo kontrowersji, ale w nieco ponad tydzień od premiery przekroczył granicę 500 tysięcy odsłon.

Zui - Zuigram [VIDEO, +18]

Zui - kiedy pierwsza płyta?

Zuigram zapowiada pierwszy album Zui w oficjalnym obiegu. Data jej premiery nie jest jeszcze znana. Sprawdźcie też jak poradziła sobie w gościnnych występach na płytach swoich kumpli z wytwórni:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze