Zostań moją kotką w damskiej odsłonie podbija sieć! Wersja FANKI lepsza od oryginału?

2019-11-09 15:15 MK
Fanka
Autor: YouTube/FANKA

Tego można było się spodziewać! Po tym, jak hit Disco Marka, znanego szerzej pod pseudonimem Lord Kruszwil zgromadził blisko dziewięć milionów odsłon w dwa tygodnie od premiery, w sieci zaczęło pojawiać się wiele jego coverów. Jednym z nich pochwaliła się użytkowniczka znana z damskiej wersji piosenki Eluwina. Jej wideo podbija sieć! Zobacz je już teraz na ESKA.pl.

Disco Marek - hit Zostań moją kotką zaśpiewany przez dziewczynę podbija polskiego YouTube'a. Utwór w oryginale ukazał się na dzień przed wielką galą Fame MMA, w której udział brał jej wykonawca - Lord Kruszwil. Młody internetowy twórca, który może pochwalić się ponad milionem subskrypcji w serwisie, nosił się z zamiarem nagrania utworu disco-polo od dłuższego czasu. 25 października do sieci trafił pierwszy singiel Disco Marka, zatytułowany Zostań moją kotką. W zaledwie dwa tygodnie, teledysk nakręcony do piosenki obejrzano ponad 8 milionów razy! W związku z tak wielką popularnością kawałka, na kanałach wielu użytkowników YouTube'a zaczęły pojawiać się jego covery oraz parodie. Na zamieszczenie własnej interpretacji internetowego hitu zdecydowała się między innymi FANKA, a właściwie Anna Wójcik, którą internauci doskonale znają z damskiej wersji piosenki Eluwina z repertuaru youtubera Kacpra Blonsky'ego. Również i tym razem, twórczyni postanowiła zaskoczyć znacznie odbiegającą od oryginału interpretacją.

Zostań moją kotką - damska wersja

FANKA po raz pierwszy wykonała utwór Disco Marka w jednym z challenge'ów dostępnych na kanale. Wykonanie tak bardzo spodobało się jej widzom, że postanowili poprosić ją, by nagrała hitowy utwór w całości. Na spełnienie próśb nie trzeba było długo czekać. Twórczyni zamieściła swój cover w czwartek, 6 listopada. Filmik w ekspresowym tempie znalazł się na karcie na czasie oraz zgromadził ponad 20 tysięcy łapek w górę. Wielu internautów zgodnie uznało, że spokojna wersja FANKI jest zdecydowanie lepsza od oryginału. Posłuchajcie coveru poniżej.

Najnowsze