Zostań gwiazdą The Voice of Poland! Weź udział w wyzwaniu Magiczne Słowa

The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe/fot. Jan Bogacz, TVP

The Voice of Poland na TikToku? Dokładnie tak! Teraz biorąc udział w najnowszym wyzwaniu, Które znajdziesz pod hasztagiem Magiczne Słowa możesz przenieść się do muzycznego świata i poczuć się jak artysta wielkiego formatu! Jak zostać gwiazdą The Voice of Poland 2020? Zdradzamy na ESKA.pl!

The Voice of Poland to muzyczny program dający uczestnikom niekończące się możliwości. Udział w takim show może oznaczać sławę, pieniądze i autografy, czyli innymi słowy życie, o którym marzy bardzo dużo osób. Okazuje się że wielu z nas żyje w pogoni za sukcesem, który bardzo często zawdzięczamy różnym talent show. The Voice of Poland jest programem szukającym najlepszego głosu w Polsce i choć swoich sił próbuje w nim bardzo wielu uczestników, media społecznościowe również są pełne nieocenione talentów. Użytkownicy z ogromną chęcią publikują w sieci swoje zdolności pod postacią śpiewu, tańca, czy też gry aktorskiej. Jedną z aplikacji, która popycha użytkowników do prezentowania swoich wokalnych czy tanecznych możliwości jest między innymi słynny TikTok. Teraz, aby poczuć się jak gwiazda The Voice of Poland wystarczy wziąć udział w najnowszym wyzwaniu od TikToka, które znajdziecie pod nazwą Magiczne Słowa. O co w nim chodzi i jak do niego dołączyć? Dokładna instrukcja czeka poniżej!

The Voice of Poland na TikToku 

The Voice of Poland w wersji tiktokowej, które pozwoli ci stać się gwiazdą na tak długo, jak tylko zechcesz. Weź udział w wyzwaniu #magicznesłowa i poczuj klimat muzycznego programu. Zaśpiewaj, zanuć bądź zatańcz do piosenki z wylosowanym słowem, a następnie zobacz jak poradzili sobie z tym wyzwaniem goście strefy TikToka w The Voice of Poland 11. 

Najnowsze