Zoom - jak zainstalować i korzystać z aplikacji?

komputer
Autor: Pixabay.com

Zoom to jedna z platform wideo, która cieszy się ogromną popularnością, szczególnie kiedy termin nauka zdalna powraca jak bumerang! Pomimo zamkniętych szkół przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, uczniowie nie zostaną odcięci od wiedzy, dzięki lekcjom online. Dowiedz się na ESKA.pl jak pobrać jedną z najbardziej popularnych aplikacji przeznaczoną do e-learningu.

Zoom to jedna z bardziej popularnych platform wideo, ceniona szczególnie w dobie pandemii. Teraz, kiedy temat nauki zdalnej wraca do nas jak bumerang warto jest zapoznać się między innymi z tą platformą. Mimo wszystko nauka zdalna wciąż jest nowym zjawiskiem dla wielu uczniów. Cały proces logowania się na przeróżnych stronach, instalowania nowych aplikacji może okazać się żmudny i męczący zarówno dla uczniów jak i samych rodziców, dlatego też na ESKA.pl zdradzamy instrukcje, dzięki której cały ten proces stanie się zdecydowanie prostszy. Choć aplikacji poświęconych do nauki w trybie online jest całkiem sporo, dzisiaj swoją uwagę poświęcimy aplikacji zoom która w swojej ofercie ma wiele możliwości takich jak spotkania wideo czat szkolenie online a także wideokonferencji. Narzędzie jest stworzone do współpracy w grupach. Jest intuicyjne i bardzo łatwego życia program zoom zawiera darmową wersję testową, nic nie kosztujące wtyczki a co ciekawe świetnie działa na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych. Jeśli chodzi o audio w aplikacji zoom jestem ono w nienaganny jakości HD. Jak zainstalować aplikację? Dokładną instrukcję znajdziecie poniżej.

Zoom - jak zainstalować aplikację?

Zoom najlepiej pobrać z oficjalnej strony internetowej, do której link znajdziecie poniżej. Sam proces instalowania aplikacji jest łatwy i intuicyjny, a więc wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. Do używania aplikacji zoom potrzebujemy komputer bądź telefon, słuchawki oraz stabilne połączenie z internetem.

Bezpieczna szkoła. Koronaporadnik "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 38
Najnowsze