Zofia Nowakowska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-02-01 17:10
Zofia Nowakowska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: Fot. Instagram/zosia_nowakowska_fc Screen z Instgarma

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a tam Zofia Nowakowska. Kim jest uczestniczka nowej edycji TTBZ? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca z nowymi odcinkami. Od marca w każdą sobotę na antenie Polsatu będziemy mogli śledzić metamorfozy gwiazd, których zadaniem będzie odwzorować występ gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Jedną z uczestniczek muzycznego show jest Zofia Nowakowska, 29-letnia aktorka  teatralna i wokalistka, która na co dzień występuje w Teatrze Muzycznym Roma.

>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017: lista uczestników

Kim jest Zofia Nowakowska?

Kim jest aktorka?

  • Wokalistka na swoim koncie ma wiele nagród. Są to m.in.: główna nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Chodzieży, drugie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki w Jarocinie czy trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie piosenki „Debiuty 2004” w Lublinie.
  • Śpiewała w zespole Dylemat, który założyła z kolegami. Młodzi muzycy grali przede wszystkim covery The Doors, Janis Joplin, Nirvany.
  • W 2007 roku dołączyła do nowego zespołu Piotra Rubika. 
  • Zofia Nowakowska gra na flecie poprzecznym.
  • Zofia Nowakowska wykonuje także utwór będący czołówką serialu „Warto kochać” emitowanego w TVP. 

  

Poznań. #ZosiaNowakowska #ZofiaNowakowska #poznań #koncert #rubik #piotrrubik Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @zosia_nowakowska_fc

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze