fromis 9

i

Autor: screen z teledysku DM https://www.youtube.com/watch?v=4gXmClk8rKI fromis_9 uległy wypadkowi

Znany zespół k-popowy uległ wypadkowi samochodowemu. Są ranni, występy odwołane

2022-06-28 12:59

Znany k-popowy girlsband uległ wypadkowi samochodowemu. Członkinie zespołu są ranne. Grupa wstrzymała działania medialne i odwołuje koncerty. Wypadek pokrzyżował plany zespołu związane z premierą ich najnowszej płyty, która ukazała się 27 czerwca. Artystki na jakiś czas rezygnują z działań medialnych i występów.

Topowy k-popowy girlsband fromis_9 uległ wypadkowi samochodowemu. Wokalistki grupy - 5 z 9. wokalistek zostało ranne, jednak obrażenia artystek nie są poważne - nie doszło do złamań ani innych poważnych urazów. Lekarze zasugerowali, aby artystki kontynuowały leczenie siniaków i bólu mięśni oraz powstrzymały się od nadmiernej aktywności fizycznej w ciągu kilku następnych dni. Pozostałe 4 wokalistki mają się  dobrze. Zespół odwołał wszystkie występy publiczne zaplanowane w najbliższym czasie i ograniczył działania medialne.

Charlie Puth i Jungkook z BTS wydali razem piosenkę! Left & Right zaskoczyło fanów?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Wypadek zmusił artystki do wstrzymania wszystkich działań promocyjnych związanych z premierą ich najnowszego albumu, który ukazał się 27 czerwca. Wokalistki odwołały wszystkie wystąpienia publiczne, występy w mediach oraz spotkania z ukochanymi fanami.

Sonda
Słuchasz k-popu?

fromis_9 - kim są? 

fromis_9 - to dziewięcioosobowa grupa spod Off The Record Entertainment. Grupa powstała w ramach programu Idol School i zadebiutowała 24 stycznia 2018 roku z mini albumem To Heart.