Znany raper w Agent: Gwiazdy! Zaskakujący przeciek z planu

2017-10-18 17:46

Zaskakujący przeciek z planu programu Agent: Gwiazdy! W 3 edycji miałby się pojawić znany raper! Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Znany raper w Agent: Gwiazdy to ostatni zaskakujący przeciek z planu programu tworzonego przez telewizję TVN. O udziale kontrowersyjnego muzyka w 3 edycji show poinformowało Party.pl. Co więcej dziennikarze serwisu twierdzą, że artysta ponoć przyjął propozycję przystąpienia do ekipy Agent: Gwiazdy 3! Czyżby znów chodziło o Popka, który ostatnio coraz częściej pojawia się w telewizji?

Agent Gwiazdy 3: uczestnicy. Kto wystąpi w programie? >>

Raper tak samo kontrowersyjny jak Popek

Okazuje się, że nie jest to Popek ale raper równie kontrowersyjny. W programie Agent; Gwiazdy 3 miałby bowiem wziąć Ryszard Waldemar Andrzejewski czyli Peja! To znany raper, którego można uznać za przedstawiciela najostrzejszego gatunku hip-hopu w Polsce. Oczywiście informacje o jego chęci wystąpienia w show to tylko przeciek, a oficjalna lista uczestników nie została jeszcze podana. Warto jednak wspomnieć, że w programie telewizji TVN pojawił się już raper Piotr "Vienio" Więcławski więc nie wykluczone, że twórcy znów zdecydowali się włączyć do gry hip-hopowca.

Agent: Gwiazdy 3 - o tych uczestnikach mówi się nieoficjalnie

Nieoficjalnie mówi się też o kilku innych uczestnikach programu prowadzonego przez Kingę Rusin. W Agent: Gwiazdy 3 mieli by ponoć wziąć udział Filip Chajzer (prezenter telewizyjny), Iza Kuna (aktorka), Ilona Ostrowska (aktorka), Patricia Kazadi (piosenkarka), Mariusz Czerkawski (były hokeista) oraz Piotr Świerczewski (były piłkarz)

Popek - wiemy jaka partia przygarnęła rapera [VIDEO +18]

Autor: brak danych

Wiemy jaka partia przygarnęła Popka! Raper związał się z jednym z małych ugrupowań politycznych. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze