Ekipa Friza

i

Autor: screen z YouTube/EKIPA

Znana youtuberka zaśpiewała hit Ekipy Friza! Cover lepszy od oryginału?

2021-03-23 11:08

Najpopularniejsza Ekipa w naszym kraju wydała piosenkę, która jest hitem sieci. Numer został bardzo dobrze przyjęty, dlatego nie ma co się dziwić, że w końcu doczekał się coveru. Co ciekawe, nagrała go znana youtuberka, która kocha śpiewać nie od dziś. Czy jej wykonanie jest lepsze od oryginału? Przekonajcie się sami!

Ekipa Friza to najpopularniejsza grupa internetowych twórców w naszym kraju. Swoją ciężką pracą i kreatywnymi materiałami wideo, podbili YouTube i Instagram. Choć często spada na nich hejt, to mogą być inspiracją dla niejednej młodej osoby. Pokazali jak walczy się o marzenia i spełnia się je na całego. Teraz niejedna nastolatka chce być taka jak oni, jednak jak dobrze wiemy, do tego potrzeba nie tylko czasu, zaangażowania, sprzętu, ale również głowy pełnej pomysłów i szczęścia. Nic nie spadło im z nieba, a na swój sukces zapracowali sobie ciężką pracą i różnymi wyrzeczeniami. Teraz są o krok od wydania debiutanckiej płyty, a ich wspólny kawałek 3KIPA szaleje w sieci. Numer Ekipy Friza zgromadził w dwa tygodnie ponad 24 miliony odsłon. To wielki sukces, którego może pozazdrościć im niejedna gwiazda muzycznej sceny.

Piosenki, które są do siebie podobne

Piosenka Ekipy Friza doczekała się coveru

Piosenka 3KIPA od razu wpada w ucho. Kawałek stał się popularny również na TikToku, do którego internauci coraz częściej nagrywają swoje krótkie filmiki. Popularność piosenki przerosła chyba nawet Ekipę, bo nie spodziewali się aż tak potężnego rozgłosu. Jak to w przypadku hitów bywa, zawsze muszą doczekać się swoich coverów. Niedawno jedna z popularnych youtuberek - Magda Bereda zdecydowała się na taki krok i na swój warsztat wzięła właśnie numer 3KIPA. Jej wykonanie zaskoczyło internautów, ponieważ piosenka Ekipy Friza nie brzmi jak klubowy numer, lecz niczym lekka ballada. 3KIPA w wykonaniu Magdy to piano cover. Artystka twierdzi, że singiel ma w sobie ogromną moc i przekaz by spełniać marzenia,pomimo wzlotów i upadków, bo to w życiu ma największy sens. Poniżej możecie posłuchać jak hitowy kawałek 3KIPA brzmi z ust Magdy Beredy. Będziecie zaskoczeni!

Sonda
Czy podoba Ci się nowa piosenka Ekipy - 3Kipa?