Znaki zodiaku, które zawsze zdradzają. Oni nie są wierni!

i

Autor: Pexels

Astrologia

Znaki zodiaku, które zawsze zdradzają. Oni nie są wierni

2023-09-26 15:14

Zdrajcy potrafią złamać serce, jak nikt inny. Owijają sobie wokół palca, kłamią w żywe oczy, zupełnie jakby uczucia nic dla nich nie znaczyły. Można powiedzieć, że mają w sobie coś z psychopaty. Właśnie dlatego tych znaków zodiaku powinno się unikać za wszelką cenę! Mają tendencje do niezachowywania wierności.

Chyba nic nie sprawia takiego bólu jak zdrada. Potrafi zbić serce, jakby było ze szkła, na setki kawałków. Osoby, które jej doświadczyły, mają później problemy z zaufaniem na nowo. Dlatego tak istotnym jest, aby zdrajców unikać. Okazuje się, że te predyspozycje może kształtować znak zodiaku. Oczywiście nie jest powiedziane, że wszyscy, którzy urodzili się w danym okresie będą zdradzać, jednak na nich w szczególności powinno się uważać. Części z nich zdarza się "zapominać", że są już w związku, a utrzymanie ich w ryzach jest niemal niemożliwe. Lepiej więc szczególnie na nich uważać, gdyż relacja z nimi grozi złamanym sercem!

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!

Znaki zodiaku, które zawsze zdradzają - Bliźnięta

Bliźnięta znane są przede wszystkim z tego, że uwielbiają eksperymentować, ciągle potrzebują nowych wrażeń. Z tego powodu tak często zdarza się, że nie są wierni swojej drugiej połówce. Najzwyczajniej w świecie im się nudzi. Ciągle potrzebują nowych bodźców, jakiegoś szaleństwa. Nie należą do osób, którym łatwo przychodzi ustatkowanie się.

Znaki zodiaku, które zawsze zdradzają - Ryby

Zodiakalne Ryby są bardzo emocjonalnym znakiem zodiaku, ze względu na to niezwykle szybko się zakochują. Nic więc nie przeszkadza im w tym, aby zdradzić swojego partnera z "miłością ich życia". Zwykle szybko zauważają, co stracili, jednak naprawienie błędów nie jest takie proste, a najczęściej po prostu nie wychodzi.

Znaki zodiaku, które odnoszą największy sukces. Czy jesteś jednym z nich?

Znaki zodiaku, które zawsze zdradzają - Baran

Baran jest jednym ze znaków zodiaku, który zdradza najczęściej. Ma to swoje powody. Po pierwsze, bardzo szybko zaczyna się nudzić, dotyczy to również ludzi, którymi się otacza. Oprócz tego zawsze musi mieć to, czego chce "na teraz". Nie przemyślą, nie przeczekają, będą działać destrukcyjnie na wszystko, co stanie na ich drodze, a w tym - na własny związek.

Znaki zodiaku, które zawsze zdradzają - Strzelec

Strzelce są znakiem zodiaku, który uwielbia ludzi. To chodzące dusze towarzystwa, pełne ognia i energii. Czasem jednak to szybkie nawiązywanie nowych kontaktów może się zakończyć zdradą. Co więcej, nie będą mieć wyrzutów sumienia! Kochają wolność i naprawdę ciężko ich "poskromić". Lepiej na niż uważać!