Znaki zodiaku, które kłamią. Lepiej im nie ufać!

2022-11-02 10:13
Znaki zodiaku, które kłamią. Lepiej im nie ufać!
Autor: Pixabay

Kłamcy z reguły nie mają dobrej opinii, jeśli już wiesz, że rzeczywiście nimi są. Problemem jest, że tych najlepszych bardzo ciężko jest rozpoznać. Skąd więc wiedzieć, komu lepiej nie ufać? Okazuje się, że pośród znaków zodiaku, znajdują się takie, które mają znaczące problemy ze szczerością. To właśnie ich powinieneś unikać!

Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, prędzej czy później i tak wyjdzie ono na jaw. Nie jest to jednak w pełni zgodne z prawdą. W przypadku nałogowych kłamców bardzo ciężko jest zweryfikować, czy ich słowa są nieszczere. Potrafią nagiąć rzeczywistość na tyle, że każdy w ich otoczeniu się im podporządkowuje, a odkrycie ich fałszu może zająć tak naprawdę całą wieczność. Są prawdziwymi profesjonalistami. Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, czy masz do czynienia z kłamcą, warto jest sprawdzić jego znak zodiaku! Okazuje się, że predyspozycje do oszukańczych zachowań mogą być zapisane w gwiazdach!

Znaki zodiaku, które się przyciągają. Kto działa na Ciebie jak magnes?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Znaki zodiaku, które kłamią - Rak

Raki są najbardziej emocjonalnym znakiem zodiaku. Niezwykle wrażliwe, ludzie cenią je za ogromną empatię. Właśnie dlatego tak ciężko wpaść na to, że są nałogowymi kłamcami. W przeciwieństwie do innych nie kłamią dla swojej korzyści, najzwyczajniej w świecie nie chcą nikogo zranić. Jeśli więc mają do powiedzenia coś, co mogłoby sprawić, że druga osoba poczuje się źle, zachowują to dla siebie.

Znaki zodiaku, które kłamią - Baran

Kłamstwa Baranów są z reguły nieszkodliwe, ponieważ oszukują zwykle na swój temat. Przez ich egoizm oraz przewrażliwienie na swoim punkcie, nie lubią przyznawać się do słabości. Nie powiedzą Ci więc kiedy coś jest z nimi nie tak. Nie przyznają się do swoich wad. Będą kłamać w żywe oczy, przy okazji oszukując samych siebie. Nie bierz zatem wszystkiego co mówią pod uwagę, gdyż może to znacznie mijać się z prawdą.

Znaki zodiaku, które są najinteligentniejsze. Oni mogliby konkurować z Einsteinem!

QUIZ. Co wiesz o znakach zodiaku? Tylko najlepsi zgadną wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 15
Co oznacza nazwa zodiak?

Znaki zodiaku, które kłamią - Bliźnięta

Wyobraźnia zodiakalnych Bliźniąt nie zna granic. To nie tak, że perfidnie kłamią. Oni koloryzują, dodają ekscytujące wątki do szarej rzeczywistości. I choć ich opowieści często są nieprawdopodobne, to mówią je z takim przekonaniem, że nie sposób im nie wierzyć! Nie złap się więc na ich historie i nie zazdrość tego szalonego życia, bo okaże się, że niewiele ma wspólnego z ich realnymi przeżyciami.

Znaki zodiaku, które kłamią - Waga

Zodiakalnym Wagom bardzo dobrze znana jest dyplomacja. W jej imię często uciekają się do manipulacji. Są w stanie posunąć się naprawdę daleko, aby osiągnąć upragnione cele czy chociażby, aby na świecie zapanował pokój. Ich intencje są zwykle czyste, jednak sposób, w jaki je realizują, już nieco od tego odbiega. Powiedzenie "cel uświęca środki" idealnie oddaje ich sposób na kłamstwo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze