Zmiana w jury The Voice of Poland? Tego chcą internauci

2019-12-02 12:11 kw
The Voice of Poland
Autor: VIPHOTO/East News

Za nami jubileuszowa, dziesiąta edycja programu The Voice of Poland. Jak zawsze do udziału w show zgłosiło się mnóstwo zdolnych wokalistów, którzy pragnęli na poważnie rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Wśród nich pojawiły się prawdziwe diamenty, takie jak Alicja Szemplińska, Daria Reczek czy też Tadeusz Seibert. Trenerami edycji byli Margaret, Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Kamil Bednarek. Po wielkim finale sezonu, internauci chcą zmian w jury. Czy rzeczywiście do tego dojdzie?

Zmiana w jury The Voice of Poland? Tego chcą internauci. The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Show zadebiutowało na antenie Telewizji Polskiej w 2011 roku i od razu przyciągnęło przed ekrany telewizorów miliony widzów. Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć dziesięć edycji The Voice of Poland. Każda z nich udowadniała, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych muzycznie osób, które pragną zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Historia programu pokazała jednak, że wcale nie trzeba wygrać, aby osiągnąć sukces. Świetnym tego przykładem mogą być tacy artyści jak Sarsa, Natalia Nykiel czy też Antek Smykiewicz. Mimo że nie wygrali, dziś są jednymi z najpopularniejszych artystów w Polsce, a ich hity zna każdy. 30 listopada byliśmy świadkami wielkiego finału 10. edycji show. Najlepsza okazała się Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona, która zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce. Ostatni odcinek programu wzbudził ogromne emocje wśród telewidzów. Domagają się oni zmian w jury. 

The Voice of Poland - zmiany w jury?

W dziesiątej edycji The Voice of Poland na fotelach trenerskich zasiadali Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Baron oraz Michał Szpak. Bardzo możliwe jest jednak, że w kolejnym sezonie programu nie zobaczymy już jury w takim składzie. Po wielkim finale 10. edycji show internauci licznie komentowali zachowanie Kamila Bednarka oraz Margaret. Według nich, najogólniej mówiąc, trenerzy wykazali się brakiem szacunku do uczestników. Najczęstszym zarzutem w kierunku Bednarka było to, że w momencie kiedy odpadł jego podopieczny, zaczął zachowywać się bardzo nieodpowiednio, szydząc z pozostałych kandydatów do tytułu najlepszego głosu w Polsce i śmiejąc się w najmniej odpowiednich momentach. Z kolei Margaret podpadła tym, że jej wypowiedzi były stale takie same i nie wnosiły do programu nic nowego. Internauci zauważyli również, że gwiazda miała często problem z wyrażeniem swojej opinii. 

- Cała czwórka finalistów jest świetna. Jak nigdy nie miałam 1 faworyta. Co do trenerów, Małgosi i Kamilowi można już podziękować udziału....

- Gratulacje dla Alicji. Ta wygrana należała się jej jak i trenerom, którzy mieli ją pod swoimi skrzydłami. Za każdym razem reprezentują klasę i wysoki poziom czego już nie można powiedzieć o Kamilu. Nie mogłam w pewnych momentach patrzeć, a tym bardziej słuchać tej żenady. Jeśli chodzi o trenerów mam nadzieję, że skład w następnej edycji ulegnie zmianie. Jednym słowem porażka! Kompromitacja na całej linii, a szkoda bo to całkiem fajny program.

- Margaret wczoraj osiągnęła szczyt swojego prostactwa

- Nie zgadzałam się z tym jak ludzie pisali niepochlebne komentarze o Margaret. Ale wczoraj jej wypowiedzi to była jakaś kpina. Małgosia nie potrafiła się normalnie wypowiedzieć.

- Alicja mega głos. Finał super. Jedyne, co mnie wczoraj denerwowało, to zachowanie Bednarka...

- Najlepszy muzyczny program. Alicja i Daria są genialne! Tylko Bednarek w roli jurora niestety moim zdaniem to jakaś pomyłka, poziom zero. Margaret także mogłaby nauczyć się wypowiadać

- Bednarek coś zażył i to ewidentnie. I to coś mocnego. Powinni mu odebrać możliwość komentowania, bo zachowywał się delikatnie mówiąc dziwnie.

- Nie mogę słuchać Margaret i Bednarka. Ona nie potrafi skleić normalnego zdania... a Bednarek śmieje się głupio w najmniej odpowiednim momencie... ŻENADA

- Michał i Afro ❤️✌️👌 Margaret i Kamilowi może już podziękujemy...

Do całej sytuacji nie odniosła się produkcja programu. Ciężko stwierdzić więc, czy jury The Voice of Poland rzeczywiście czekają zmiany. Jeżeli takowe nastąpią - informacje na ten temat z pewnością znajdziecie na ESKA.pl

Najnowsze