Zmiana czasu - KIEDY, JAK? Plus 6 sposobów na jesienną chandrę. Nie daj się jesieni!

2015-10-25 19:33
Reality kadr z teledysku Lost Frequencies
Autor: fot. YouTube Zmiana czasu: 6 sposobów na jesienną chandrę. Sprawdź na ESKA.pl

Zmiana czasu przyniesie ze sobą niepożądane skutki. Na szczęście towarzyszyć nam one będą tylko przez pewien czas! Jednak jak dobrze przetrwać smutne, długie wieczory? Podpowiadamy sześcioma sposobami na złe samopoczucie! Sprawdź na Eska.pl

Zmiana Czasu z letniego na zimowy następuje w październiku każdego roku. Ciekawe, czy jest osoba, która lubi ten moment?! Według meteorologów ciepłe dni powoli będą odchodzić w zapomnienie, a w zamian za nie będziemy walczyć z chłodem i wiatrem! Nie jest to optymistyczna informacja. To właśnie wraz ze zmianą czasu przyjdzie spadek energii, złe samopoczucie i ogólne zniechęcenie. Jednak radzimy zachować Wam spokój i zasugerować się propozycjami, które z pewnością poprawią Wasze samopoczucie! 

Zmiana czasu, to zmiana samopoczucia? Sposoby na jesienną chandrę!

To jest niestety nieuniknione. Dni staną się krótkie, a wieczory coraz dłuższe. Jak to przetrwać? Wiele osób już teraz się nad tym zastanawia, jak walczyć z jesienną depresją! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mieli na to pomysłu. Pędzimy z pomocą sugerując Wam 6 sposób na poprawienie nastroju tej jesieni! Sprawdzajcie i koniecznie wprowadźcie te pomysły do swojego życia!

Sposób 1. Chyba najważniejszy sposób. Muzyka! To ona jest lekarstwem na wszystko. Włączcie kawałki, które aktualnie znajdują się u Was na "topie". My sugerujemy, żeby były to utwory pełne pozytywnej energii np.:

 

 

2. Zróbcie coś, na co mieliście ochotę od dawna! To najlepszy czas na sprawienie sobie przyjemności. Może zakupy, wypad na basen albo znalezienie drugiej połówki? Te pomysły są proste w realizacji!

3. Podróż w miejsce, które zawsze chcieliście odwiedzić? Jak zwykle jesienią pięknie jest w Bieszczadach! A może macie inne wymarzone miejsce, do którego chcielibyście pojechać? No to do dzieła i let's go!

 

4. Mówi się, że słodycze poprawiają nastrój. Bo tak jest! My sugerujemy jednak zakup zdrowych, letnich owoców, które z pewnością poprawią Wam nastrój. Przecież do owoców można dodać roztopionej czekolady lub bitej śmietany ;)

5. A może tak jesienna sesja zdjęciowa? To w ostatnim czasie bardzo modne, a jesień to najlepsza, bo najbardziej kolorowa pora roku! Takie zdjęcia wychodzą doskonale! Doskonałą opcją jest także przypomnienie sobie zdjęć z tegorocznego lata. Powspominajcie trochę lipcowe upały :)

6. Jesień na sportowo? To z pewnością jeden z lepszych pomysłów! Możecie wyruszyć w podróż rowerem, zacząć biegać lub po prostu zapisać się na kurs tańczenia! Specjaliści są zdania, że w trakcie uprawiania sportu nasz organizm wydziela endorfiny odpowiedzialne za nasze samopoczucie!

Dzięki tym sposobom walka z jesienną chandrą na pewno będzie dużo łatwiejsza!

RW

Najnowsze