Złote Lamborghini Aventador rozbite w Warszawie! Niecodzienna stłuczka FOTO + VIDEO

2017-01-02 12:06
Złote Lamborghini Aventador rozbite w Warszawie! Niecodzienna stłuczka FOTO + VIDEO
Autor: fot. YouTube/Carlos92 screen z filmu na YouTube CRASH Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster In Warsaw

Kierowca złotego Lamborghini z hukiem rozpoczął 2017. W centrum Warszawy rozbił samochód warty ponad 2 miliony złotych. Co się stało? Jak teraz wygląda luksusowy samochód? Zdjęcia i filmiki znajdziecie na ESKA.pl

Złote Lamborghini Aventador rozbite w Warszawie! Do pechowego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Świętokrzyska. Jak wynika z relacji świadków i nagrań wideo kierowca luksusowego samochodu ruszył ze skrzyżowania na czerwonym świetle. Nie zauważył nadjeżdżającej z wolną prędkością Hondy Accord. Uszkodzenia w Lambo nie są zbyt duże, ale będą one bardzo kosztowne. Za sam nowy zderzak w wersji sportowej będzie trzeba zapłacić kilkanaście tysięcy. Podkreślić warto, że do wymiany będzie również lampa, maska, części wewnętrzne oraz lakierowanie. Wiadomo również, że auto było wypożyczone.

Złote Lamborghini Aventador - wypadek w Warszawie

Do zderzenia doszło 1 stycznia 2017 po godzinie 19. Winny sytuacji długo nie chciał otworzyć drzwi od samochodu. Prawdopodobnie nie mógł uwierzyć w to, co się stało lub po prostu bał się spojrzeć na wielkość uszkodzeń. Jak poinformowała policja - obaj kierowcy byli trzeźwi, a wszyscy uczestnicy kolizji są zdrowi. 

Oczywiście najwięcej komentarzy pojawiło się w internecie. Wiele osób pisze, że strach pomyśleć, co by było, gdyby na liczniku w Lambo zamiast 30km/h było 70 km/h. Nie brakuje również żartów na temat ubezpieczalni, która zgłosi upadłość. 

Złote Lamborghini rozbite - FOTO

Złote Lamborghini Aventador rozbite - VIDEO

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze