Zlot Fanów Ewy Farnej 2016: Co się będzie działo?

2016-07-04 17:46
Zlot Fanów Ewy Farnej 2016: Co będzie się działo?
Autor: fot. WBF Zlot Fanów Ewy Farnej 2016: Co będzie się działo?

Zlot Fanów Ewy Farnej 2016 to wielkie święto wszystkich Farnoholików. Co tym razem czeka miłośników wokalistki podczas dorocznego zlotu w Złotoryi? Sprawdź, co i kiedy będzie się działo na zlocie z autorką hitu Na ostrzu!

Ewa Farna już po raz piąty zaprasza wszystkich swoich miłośników na Międzynarodowy Zlot Fanów. Tegoroczna edycja imprezy w Złotoryi ponownie potrwa aż dwa dni: od 5 do 6 sierpnia 2016. Podczas pierwszego dnia imprezy uczestnicy z Polski, Czech i Słowacji będą mieli okazję zdobyć autograf Ewy i zrobić sobie z nią zdjęcie, wziąć udział w licznych grach i zabawach (w tym talent show) oraz przede wszystkim wysłuchać koncertu Ewy z zespołem. W czasie trwającego aż 2,5 godziny występu wokalistka zaśpiewa nie tylko swoje największe hity, ale ma także w planach wykonać utwory, których do tej pory jeszcze nigdy nie można było usłyszeć na żywo lub które były wykonywane bardzo rzadko. 

Zlot Fanów Ewy Farnej 2016 - bilety

W programie V Międzynarodowego Zlotu Fanów Ewy Farnej jak zwykle nie zabraknie spotkania z gwiazdą. Drugiego dnia zlotu wszyscy chętni będą mieli okazję porozmawiać z Ewą i spędzić z nią trochę czasu w kameralnej atmosferze. Aby skorzystać z tych wszystkich atrakcji trzeba posiadać ważny bilet wstępu, który w cenie 30 zł można nabyć na Ticketpro.pl. Wejściówka uprawnia do uczestnictwa w obydwu dniach imprezy. 

W setliście wyjątkowego koncertu poza starszymi kawałkami z pewnością pojawi się też najnowszy singiel artystki pt. Na ostrzu, do którego teledysk z udziałem takich gwiazd jak Margaret i Ewelina Lisowska możecie zobaczyć poniżej.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze