ZIO 2018 - Polska, terminarz, program, medale, transmisje. ŚCIĄGA kibica!

2018-02-05 14:01
ZIO 2018 - Polska, terminarz, program, medale, transmisje, skoki. ŚCIĄGA kibica!
Autor: fot. ANDRZEJ LANGE / EAST NEWS ZIO 2018 - Polska, terminarz, program, medale, transmisje, skoki. ŚCIĄGA kibica!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 od 9 lutego! Wszystkie informacje o ZIO w Pjongczangu - na ESKA.pl!

ZIO 2018 - Polska, terminarz, program, medale, transmisje - warto zapoznać się z tymi informacjami tuż przed startem najważniejszych zawodów w sezonie. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 zaczynają się 9 lutego i nie ukrywamy, że już w pierwszych dniach liczymy na medale Polaków. Największe szansę mają skoczkowie narciarscy. Indywidualnie faworytem do złota jest Kamil Stoch, ale trzymamy kciuki również za naszą drużynę. 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - Martin Schmitt o Stochu, Pjongczang i muzyce. WYWIAD

Autor: brak danych

  Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - Martin Schmitt o zbliżającej się Olimpiadzie w Pjongczang opowiedział w wywiadzie dla ESKA.pl! Skoczek został jednym z 58 olimpijczyków, który w trakcie igrzysk będzie przybliżać widzom Eurosportu zmagan

ZIO 2018 - Polska, terminarz, program

ZIO 2018 to łącznie 98 konkurencji w 15 dyscyplinach sportowych. Kiedy startują Polacy? Pjongczang TERMINARZ odkrywa, że w Korei wystartuje 55 naszych reprezentantów. 

ZIO 2018 - medale

Nie ma co ukrywać, że naszą nadzieję na medale w Pjongczang 2018 - świetną formą rozbudzili skoczkowie narciarscy. Kamil Stoch w ostatnich miesiącach wygrał Turniej Czterech Skoczni, popisał się formą w trakcie MŚ w Lotach, a w ostatnim tygodniu przed ZIO 2018 wygrał Willingen Five. Liczymy również na złoto dla naszej drużyny w skokach narciarskich. Stefan Hula, Piotr Żyła i Dawid Kubacki są w świetnej formie, co pokazali wygrywając "drużynówkę" w Zakopanem. Mają również na koncie złoto na MŚ w Lahti! Klasyfikacja medalowa aktualizowana będzie - na ESKA.pl.

ZIO 2018 - transmisje

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 online i w TV będą pokazane na dwóch antenach telewizyjnych. Transmisję z ZIO 2018 w Pjongczangu pokaże Eurosport 1 oraz TVP Sport. Obraz w internecie udostępniony będzie za pośrednictwem platformy Eurosport Player. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze