Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - KIEDY i GDZIE

2018-01-06 15:19
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018: KIEDY i GDZIE
Autor: fot. ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018: KIEDY i GDZIE

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - kiedy i gdzie odbędą się kolejne prestiżowe zawody sportów zimowych? Sprawdź szczegóły ZIO 2018 na ESKA.pl. 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 będą składać się z 98 konkurencji w 15 dyscyplinach sportowych. Na przyszłorocznych igrzyskach sportów zimowych zadebiutują cztery nowe konkurencje: Big Air, curling mikstów, bieg masowy w łyżwiarstwie szybkim i zawody drużynowe w narciarstwie alpejskim. Gdzie i kiedy odbędą się XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018: kiedy i gdzie

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 odbędą się w południowokoreańskim Pjongczangu w dniach 9 - 25 lutego. Ten ośrodek sportów zimowych jest doskonale znany polskim skoczkom narciarskim. Z racji innej strefy czasowej, w której leży Korea Południowa część zawodów zostanie rozegrana w nocy, natomiast zdecydowana większość wczesnym rankiem. Transmisję z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 pokaże stacja Eurosport 1. 

Interaktywna aplikacja Eurosport Player będzie jedynym miejscem, w którym widzowie będą mogli obejrzeć każdą sekundę olimpijskich zmagań - online, na urządzeniach mobilnych oraz telewizorach z dostępem do internetu. Użytkownicy aplikacji Eurosport Player będą mogli dopasować transmisję z igrzysk do swoich potrzeb i sami decydować o tym co, kiedy i jak chcą oglądać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze