Zespół VIDEO na eska360! Sprawdź jak wziąć udział w ekskluzywnym koncercie eska360!

2016-03-11 14:21
Zespół VIDEO na eska360
Autor: eskago.pl Zespół VIDEO na eska360

VIDEO na eska360! Zespół VIDEO będzie gwiazdą nowej akcji ESKI - serii ekskluzywnych koncertów, które możesz obejrzeć na żywo, w telewizji albo online. Sprawdź jak zdobyć wejściówki!

Zespół VIDEO na eska360! Weź udział w ekskluzywnym koncercie zespołu VIDEO w ramach akcji eska360. VIDEO to laureaci ESKA Music Awards 2015, twórcy przebojowej piosenki Wszystko jedno z wyjątkowym teledyskiem >> Spotkanie z nimi na koncercie eska360 będzie wyjątkowym wydarzeniem, na które ESKA zaprosi tylko 100 osób. Jak zdobyć zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie? Sprawdź!

eska360 z zespołem VIDEO - jak wziąć udział?

Żeby wziąć udział w ekskluzywnym koncercie eska360 wystarczy, że zgłosisz się przez stronę akcji eska360 TUTAJ>> i uzasadnisz dlaczego to ty masz być w gronie szczęśliwców pisząc dlaczego zespół VIDEO jest dla ciebie super. Proste? To łap podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert! Zaproszenia na koncert VIDEO eska360 będą też rozdawane w konkursie telewizyjnym ESKA TV w Najlepszym Programie oraz na antenie Radia ESKA.

Więcej o akcji eska360: szczegóły i informacje >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze