Żenis Żoplę - dziennikarka TVP tłumaczy się z wpadki z Janis Joplin [AUDIO]

2013-11-13 16:32

Joanna Osińska przeprasza za słynną Żenis Żoplę! Nową gwiazdę polskiej sieci, którą wykreowała owa dziennikarka TVP Info. Zobacz, co pisze Joanna Osińska na swoim facebookowym profilu.

Dziennikarka TVP - Joanna Osińska postanowiła skomentować swoje przejęzyczenie (z Żenis Żoplę w roli głównej) na Facebooku.

Docelowo Osińskiej chodziło oczywiście o Janis Joplin. Niestety niefortunnie przekręciła nazwisko (kilka razy, wspomniała też o bracie artystki - Michaele'u Żoplę) i wywołała burzę...

>>> HIT INTERNETU: Żenis Żoplę to Janis Joplin!

Joanna Osińska komentuje swoją pomyłkę następująco: Do błędu trzeba umieć się przyznać. Nie chowam głowy w piasek, ale z otwartą przyłbicą mówię: dziękuję za krytykę, bo w pełni na nią zasłużyłam. Pamiętam też, że krytyka, jeśli ktoś potrafi ją przyjąć - jest najlepszą z możliwych lekcji. Dziękuję także za słowa wsparcia i otuchy od tych, którzy rozumieją, że jesteśmy tylko ludźmi i nie myli się ten, co nic nie robi. Dlatego też szanując złożoność dziennikarskiej pracy, staram się nie oceniać innych. Pozdrawiam z wdzięcznością za tyle uwagi - Wasza "Żenis Żoplę".

Żenis Żoplę w TVP:

A.Kar
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze