Zedd i Kesha - True Colors: premiera wspólnej piosenki

2016-04-28 15:31
Zedd i Kesha - True Colors: premiera wspólnej piosenki
Autor: fot. okładka singla Zedd i Kesha - True Colors: premiera wspólnej piosenki

Zedd i Kesha prezentują wspólny singiel True Colors. Na ESKA.pl mamy dla was utwór True Colors zarówno w wersji studyjnej, jak i na żywo. Posłuchaj już teraz!

Zedd i Kesha prezentują True Colors. Premiera ich wspólnego kawałka nastąpiła 29 kwietnia, ale już teraz mówi się o tym, że ten kawałek ma szansę powalczyć o miano jednego z hitów lata 2016. Jednocześnie jest to pierwsza muzyczna nowość od Keshy od czasu rozpoczęcia burzliwej sądowej batalii z Dr. Lukiem. Po tym jak wokalistka przegrała rozprawę o uwolnienie od kontraktu z Sony Music, pomocną dłoń wyciągnęło do niej wiele pierwszoligowych gwiazd muzyki. Jedną z nich był Zedd, który zaoferował, że pomoże w produkcji jej nowych utworów.

>> Ciara w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?

Zedd & Kesha - True Colors

Nie wszyscy wiedzą, że True Colors już wcześniej dostępne było od wielu miesięcy na YouTube. Kawałek znalazł się bowiem na drugiej płycie Zedda z 15 maja 2015 roku. Była to jednak studyjna wersja utworu bez udziału Keshy. Poniżej możecie posłuchać nowej wersji piosenki z wokalami Keshy:

 

Zedd i Kesha mają już za sobą pierwsze wspólne wykonanie utworu True Colors. Gościnny udział w koncercie didżeja na festiwalu Coachella był dla piosenkarki pierwszym publicznym występem od wielu miesięcy. Zobacz nagranie z tego wydarzenia poniżej:

 

RC

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze