Zdrójkowski i Gąsiewska podjęli ważną decyzję. Aktor komentuje

2017-12-05 12:08
Zdrójkowski i Gąsiewska podjęli ważną decyzję. Aktor komentuje
Autor: fot./instagram.com/adam_zdrojkowski/ Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska podjęli ważną decyzję po ostatnich doniesieniach na ich temat. Na ESKA.pl poznacie dotyczący sprawy komentarz młodego aktora.

Zdrójkowski i Gąsiewska podjęli ważną decyzję dotyczącą ich związku. Skomentować postanowił ją sam Adam Zdrójkowski. Wcześniej pojawiły się zaś informacje, przez które fani zaczęli się zastanawiać czy nie są jeszcze za młodzi na tak odpowiedzialny krok. Zakochana para aktorów, którzy zasłynęli rolami w serialu Rodzinka.pl to bowiem nastolatkowie. Wiktoria Gąsiewska ma obecnie 18 lat, a Adam Zdrójkowski jest jeszcze młodszy - ma 17 lat.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Instagram ujawnił ich tajemnicę

Autor: brak danych

Instagram ujawnił tajemnicę Wiktorii Gąsiewskiej i Adam Zdrójkowskiego! Na ESKA.pl zobaczycie jakie zdjęcie młodzi aktorzy wrzucili do sieci!

Adam Zdrójkowski komentuje sprawę

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się informacje o tym, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska postanowili zamieszkać razem. Takie wiadomości były powielane przez wiele serwisów i szeroko komentowane przez internautów. W końcu Zdrójkowski i Gąsiewska podjęli ważną decyzję, by skomentować całą sprawę. Młody aktor odniósł się do plotek w wywiadzie dla Party.pl. - Chciałbym pozdrowić Andersena, który napisał tę wspaniałą baśń o zamieszkaniu wspólnym z Wiktorią. Nie wiem, kto to powiedział, ale jest to jakiś absurd. W sumie nawet w żartach nie mówiliśmy z Wiktorią o tym, że zamieszkamy razem - wyznał Zdrójkowski.

Maciej Musiał - wzrost, wiek, dziewczyna, ciekawostki. O co pytacie Google?

Autor: brak danych

Maciej Musiał - wszystko, co chcecie wiedzieć, ale pytacie tylko Google. Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat Patryka Vegi.

Jak wygląda związek Adama i Wiktorii?

Adam i Wiktoria są ze sobą bardzo szczęśliwy. Para często pokazuje się razem, a ich związek wygląda na udany. Niewykluczone więc, że za jakiś czas młodzi aktorzy zdecydują się na jakiś poważny krok.

💕🐥 #kurczaczek Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski 🤙🏻 (@adam_zdrojkowski)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze