Zayn zapowiada nową muzykę i wkurza fanów

2017-03-08 15:03
Zayn zapowiada nową muzykę i wkurza fanów
Autor: fot. Bulls Zayn zapowiada nową muzykę i wkurza fanów

Zayn prezentuje zapowiedź swoich nowości muzycznych 2017 i przy okazji ostro troluje swoich fanów. O co chodzi?

Zayn opublikował małą zapowiedź swojej nowej muzyki i przy okazji postanowił nieco powkurzać swoich fanów. Wykonawca hitu I Don't Wanna Live Forever wrzucił do sieci interesujący klip, który z pewnością miał zaostrzyć apetyty miłośników byłego wokalisty One Direction na nowości muzyczne w jego wykonaniu. Zayn opublikował trwający zaledwie pół minuty filmik, w którym animowany pies goni kość, na której widnieje napis "excited" (z ang. podekscytowany). Znalazło się tam jednak coś więcej. Fani zwrócili przede wszystkim uwagę na dźwięki, które słychać w tle tego tajemniczego nagrania. Czy to głos samego Zayna?
>> ZAYNmoji - emotikony Zayna na Androida i iOS

Przesłanie tego wpisu jest dość oczywiste: my wszyscy jesteśmy psem, a Zayn jest tym, który macha nam przed nosem soczystą kością - swoją nową muzyką. Wokalista z resztą potwierdził to w kolejnych tweetach, pisząc, że był to mały "przedsmak" oraz, że więcej usłyszymy "wkrótce". No cóż, wygląda na to, że Zayn także już nie może się doczekać, aby podzielić się z nami utworami ze swojej drugiej płyty. Jesteście podekscytowani?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze