ZAYN - Mind of Mine: online. Piosenki z płyty, tracklista i szczegóły!

2016-03-17 12:47
Mind of Mine piosenki z płyty
Autor: fot. okładka płyty ZAYN - Mind of Mine: online. Piosenki z płyty, tracklista i szczegóły!

BeFoUr to nowa piosenka ZAYNa, która trafiła do sieci 17.03.2016 jeszcze przed premierą albumu Mind of Mine, który pojawi się 25.03.16. Trzeba przyznać, że dotychczasowe single z tego wydawnictwa zapowiadają naprawdę dobry materiał. Na ESKA.pl poznajemy wszystkie piosenki z Mind of Mine!

Zayn - Mind of Mine: online za darmo? Wszystkie piosenki z płyty będą dostępne w serwisach streamingowych i na kanale ZAYNa w YouTube. Na ESKA.pl również publikujemy utwory, które na pewno znajdziecie na debiutanckim albumie - byłego członka One Direction. Przypomnijmy, że wydawnictwo na światowym rynku muzycznym promował hit Pillowtalk, który jednocześnie dotarł na szczyt listy przebojów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Mind of MiNd (Intro): online

Zayn potwierdza, że cała płyta jest już gotowa! Krążek, który od zawsze chciał stworzyć ukaże się już 25 marca 2016, czyli rok po odejściu z One Direction. Malik czuje się bardzo swobodnie na swoim albumie... chciał stworzyć ten album od kilku lat! Sam powiedział: - Opuściłem zespół One Direction ze względu na to, że przez pięć lat ten album myśli o takiej płycie pojawiły się w moim mózgu. Poczułem, że w końcu muszę to zrobić. Czy kawałki z Mind of Mine podbiją światowe listy przebojów? Taką nadzieję daje singiel "Pillowtalk", który jeszcze nie tak dawno był w TOP 3 najważniejszych zestawień radiowych na świecie.

W tym miejscu - na ESKA.pl znajdziecie wszystkie piosenki na Mind of Mine. Tracklista płyty pełna hitów?! 

BeFoUr: online

ZAYN oficjalnie zapowiedział nową płytę 17 listopada 2016. Już wtedy wiedzieliśmy, że znajdą się na niej różne brzmienia od R&B; do Reggae.

 

PillowTalk: online

Utwór dotarł na miejsce 1. w Australii, 1. w Wielkiej Brytanii, 1. w Stanach Zjednoczonych. Na polskim airplayu utwór dotarł na 36. pozycję. Producentem dzieła jest Levi Lennox, a za tekst odpowieda Zayn Malik we współpracy z Anthonym Hannidesem. Zdecydowanie to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości muzycznych pierwszej połowy 2016 roku.

 

It’s You: online

Za tekst odpowiada James Ho i Harold Lilly. Producentem wykonawczym dzieła jest Malay. ZAYN zaśpiewał po raz pierwszy balladę "It's You", 17 lutego podczas swojego debiutu telewizyjnego w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”!

 

Like I Would: online

Jedna z czterech piosenek, która znalazła się na rozszerzonej wersji Mind of Mine.  Piosenka wyprodukowana została przez XYZ.

 

Bez wątpienia Mind of Mine to jeden z najgorętszych tytułów tego roku. Przypominamy, że premiera krążka zaplanowana jest na 25 marca 2016! Zayn odszedł z One Direction, zespół robi sobie roczną przerwę, a my... powinniśmy się z tego cieszyć! To znaczy, że od chłopaków dostaniemy jeszcze więcej piosenek! Czekając na kolejne płyty wokalistów z One Direction, oglądajcie filmy o zespole:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze