Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions

2015-07-01 18:16
Zayn Malik
Autor: bulls Zayn Malik

Zayn Malik: solowa płyta byłego członka One Direction wzruszy nas do łez? Jaki będzie solowy krążek Zayna Malika i kiedy się ukaże? Naughty Boy uchylił rąbka tajemnicy.

Solowa płyta Zayna Malika to temat numer jeden wśród fanek byłego wokalisty One Direction. O solowej karierze Zayna Malika mówiło się już w kilka dni po jego rezygnacji z dalszej kariery pod szyldem One Direction. Początkowo fanki nie chciały wierzyć w solową karierę Zayna, ale być może już niedługo stanie się to faktem. Tym bardziej, że już w kilka miesięcy po odejściu z One Direction Naughty Boy poinformował, że współpracuje z Zaynem nad nowym materiałem. Sam Zayn nie zdradził na razie szczegółów na temat nowego materiału muzycznego, nad którym pracuje. W przeciwieństwie do Naughty Boy'a, który w jednym z ostatnich wywiadów zdradził co nie co informacji na temat solowej płyty Zayna Malika. Okazuje się, że solowy krążek będzie bardzo 'uduchowiony'.

- Zayn tworzy bardzo uduchowione nagranie. Również sam tworzy teksty - przyznał w rozmowie dla Capital FM Naughty Boy i dodał - Myślę, że warto czekać na jego nową płytę. Już niedługo krążek nabierze swojego sensu. Zayn jest sobie sterem i okrętem, nikt nie może mu powiedzieć, co ma robić - szczególnie ja - podsumował Naughty Boy.  

Czy solowa kariera Zayna Malika okaże się strzałem w dziesiątkę? A może będzie to strzał w kolano? Faktem jest, że wielu wokalistów i wokalistek odnalazło swoje miejsce w przestrzeni muzycznej po odejściu z zespołu-matki (przykłady solowych karier po odejściu z boysbandu i girlsbandu znajdziecie TUTAJ). W każdym razie talentu muzycznego Zaynowi nie można odmówić, o czym możecie się przekonać sami, oglądając jego pierwsze wystąpienie publiczne:

one direction
Autor: Materiały promocyjne one direction

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze