OWF 2023

i

Autor: imageSPACE/MediaPunch/Associated Press/East News, https://www.tiktok.com/@karolinamrozicka/video/7240382213718592794?_r=1&_t=8ctbSCJ8Ezj

Gwiazdy

Zaśpiewał na scenie OWF 2023 i spełnił marzenie. Wszystko dzięki swojej dziewczynie

2023-06-05 11:23

Idealny prezent na urodziny? Oczywiście, że występ na jednej scenie ze swoim ulubionym artystą. Przekonał się o tym Eryk, którego dziewczyna włożyła ogrom pracy w to, by jej ukochany mógł spełnić swoje marzenie. Polak zrobił takie show, że nawet australijski artysta nie mógł wyjść z podziwu! Zresztą zobaczcie sami.

Orange Warsaw Festival 2023 przeszedł już do historii. Wydarzenie zgromadziło tysiące miłośników muzycznych wrażeń, którzy mieli okazję zobaczyć swoich idoli na żywo i bawić się do ulubionych kawałków wraz z pozostałymi fanami. Jednym z koncertów, który zgromadził pod sceną pokaźną sumę osób był występ The Kid Laroi, australijskiego wokalisty. Artysta , swoim przyjazdem do Polski, spełnił marzenie wielu swoich odbiorców. W tym Eryka, który miał okazję zaśpiewać z nim na scenie. Jednak zanim to się wydarzyło, jego ukochana włożyła masę pracy i przygotowań w to, by występujący na OWF 2023 The Kid Laroi go zauważył. Kilkanaście godzin spędzonych na robieniu baneru, kilka godzin stania pod sceną oraz wiara w to, że uda jej się pomóc uszczęśliwić swojego ukochanego okazały się kluczowe. Jednak prawdziwe show rozpoczęło się w momencie, gdy Eryk wszedł na scenę.

Jann i Zalewski na jednej scenie z Jaredem Leto! Fani OWF 2023 są zachwyceni

HA HA HA ale z Ciebie bambik | Dokończ Piosenkę 14 #Bambiksong

Orange Warsaw Festival 2023 - The Kid Laroi

Chłopak Karoliny miał w lutym urodziny. Jego ukochana, kiedy tylko dowiedziała się, że jego ulubiony artysta przyjedzie do Polski na OWF 2023, nie zastanawiała się długo i kupiła bilety na muzyczne wydarzenie. Przyznała, że Eryk marzył o tym, by zobaczyć swojego idola na żywo. Ta jednak przyznała, że to będzie za mało.

Generalnie rysuję i powiedziała mu, że zrobię taki baner, że na sto procent zaśpiewa z nim na scenie i nie ma innej opcji. Od czterech miesięcy dosłownie to manifestowałam.

Dziewczyna przyznała, że zrobienie baneru zajęło jej 11 godzin.

Wszyscy mówili, że ma głos jak Agnieszka Chylińska. Po Mam Talent robi karierę na TikToku!

Rozumiecie, że dwa dni przed Eryk mi powiedział, że to jest bez sensu i trochę wstyd stać z tym kartonem w tłumie i zasłaniać ludziom. Czaicie to?

Ta jednak nie odpuszczała i przekonała swojego ukochanego do tego, by chociaż spróbował zwrócić w ten sposób na siebie uwagę. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Przed tym, jak australijski artysta rozpoczął kolejny kawałek zaprosił Polaka na scenę. Nie spodziewał się jednak, że ten zrobi takie show. Kiedy tylko Eryk wbiegł na scenę poczuł się jak ryba w wodzie. Jego naturalność i charyzma zrobiły ogromne wrażenie nie tylko na zgromadzonej widowni, ale także na samym artyście. Panowie zrobili takie show, że wiele osób zastanawiało się, czy przypadkiem chłopacy nie są znajomymi. Ich głosy wspaniale ze sobą współgrały, a charyzma połączona z talentem obydwu sprawiła, że występ zostanie zapamiętany na długo nie tylko przez Eryka.

Genialne! Jesteś wspaniała!!

Dawno nie widziałam czegoś tak fajnego. Takiej miłości, wsparcia i energii. Tak trzeba żyć 🥹

ale się spisałaś kobieto! zrobiłaś mu prezent życia, taka dziewczyna to skarb🥹