Zaskakująca wersja hitu Alvaro Solera podbija Tok Toka!

2021-04-03 9:07 Adam Bysiek
Alvaro Soler - Magia [TEKST, TŁUMACZENIE, TELEDYSK]
Autor: Universal Music Poland Alvaro Soler - Magia [TEKST, TŁUMACZENIE, TELEDYSK]

Alvaro Soler zabrał swoich fanów do zupełnie innego wymiaru i rzeczywistości. Tym razem jego studio nagraniowe zamieniło się w prawdziwą zielona dżunglę, a sam artysta kolejny raz udowodnił, że potrafi urzec miliony fanów swoją muzyką i twórczością. Ta naturalna i zielona aranżacja, tego co trafiło do sieci i wywołało tam wielkie zamieszanie, na prawdę robi spore wrażenie i imponuje!

Alvaro Soler wykonał akustyczną wersję utworu Magia. Najnowszy singiel artysty jest pierwszym po ponad rocznej przerwie, materiałem jaki trafił do sieci. Alvaro Soler tym samym rozpoczyna promocje swojego nowego albumu. Wokalista za każdym razem gdy decyduje się na zaprezentowanie swoich muzycznych nowości fanom na całym świecie, wprowadza do świata muzyki dużo słońca i energii, tak też było z nowym singlem Magia! Hiszpańsko-niemiecki muzyk tym razem po prostu oczarował fanów i rozłożył ich na łopatki swoim akustycznym wykonaniem tego utworu. Oszaleli nie tylko miłośnicy jego muzyki, ale również użytkownicy popularnej aplikacja Tik Tok!

Alvaro Soler z nową piosenką i specjalną wiadomością dla czytelników ESKA.pl!

Akustyczna wersja piosenki Magia według większości słuchaczy na całym świecie jest nie tylko czarująca jak oryginał piosenki Alvaro Solera, ale wręcz lepsza i znacznie bardziej subtelniejsza w odbiorze. Koniecznie posłuchajcie tego niezwykłego wykonania!

Alvaro Soler zdecydował się na bardzo szeroką promocję swojego utworu. Postanowił, że zawładnie Tik Tokiem, co ciekawe udało mu się to, a sukces jaki jego kawałek odnosi w tej części wirtualnego świata jest na prawdę imponujący.

Alvaro Soler podbija Tik Toka

Alvaro Soler udostępnił na swoim profilu na Tik Toku układ taneczny do utworu Magia! Sama choreografia tak na prawdę jest bardzo prosta i wystarczy zaledwie chwila by opanować proste ruchy składające się na całość układu tanecznego. Jeśli jesteście ciekawi nagrań fanów z całego świata do piosenki Magia, to koniecznie zaobserwujcie hasztag #MagiaDanceChallenge, a najlepsze wideo poniżej.

Najnowsze