Friz musiał pokazać stan konta bankowego. Tyle ma pieniędzy! Szczęka opada

i

Autor: screen z filmu na YouTube: ZA ILE TO ZROBISZ / Karol Friz Wiśniewski Friz musiał pokazać stan konta bankowego. Tyle ma pieniędzy! Szczęka opada

DUŻE ZAROBKI YOUTUBERA

Friz pokazał stan konta bankowego. TYLE ma pieniędzy! Szczęka opada

2024-01-30 11:41

Ile zarabia Friz? Od wielu lat należy do bardzo ścisłego grona najbogatszych Polaków młodego pokolenia. Zarabia dosłownie na wszystkim, ale wszyscy znają, tylko część jego źródła przychodu. To nagrywanie filmów na swój kanał, ale także projektu Genzie, który cieszy się ogromną popularnością. Właśnie w towarzystwie członków tej ekipy postanowił pokazać swoje konto bankowe. Lepiej usiądźcie!

Spis treści

  1. Friz - stan konta 2024
  2. Friz - zarobki 2024

Pieniądze Friza od zawsze interesują internautów. Wszyscy są ciekawi, na czym, jak i konkretnie, ile zarabia Friz. Jego kluczem do sukcesu jest wiara w to, że się uda, ale przede wszystkim duże zaangażowanie na rzecz poszczególnych projektów. Zarobki Friza 2024 wynikają, nie tylko z nagrywania filmów, ale też sprzedaży produktów, biletów z koncertów, czy dystrybucji muzyki. Od kilku lat dodatkową gałęzią zarobku Friza jest ekipa Genzie, która bije rekordy pod względem wyświetleń. Swego czasu wiele osób uważało, że miesięczne zarobki, tylko z tego projektu wynoszą 300 tysięcy złotych. Teraz, to właśnie z członkami Genzie stworzył serię pt. Za ile to zrobisz?. W ramach wyzwań za pieniądze Kostek położył sobie pijawkę tam na dole, wcześniej wytatuował całego palca u nogi, a Dominik Kwolczak ogolił się całkowicie na łyso. Karol Wiśniewski zgodził się za czterysta złotych pokazać swoje konto bankowe! Jego koledzy doznali prawdziwego szoku i pogubili się w liczbie zer po przecinku.

Zarobki polskich gwiazd

Friz - stan konta 2024

Karol Wiśniewski niewątpliwie jest inspiracją oraz motorem napędowym dla młodych osób, które marzą o wielkiej karierze. Na każdym kroku pokazuje on, że od jazdy na rolkach w wieku 14 lat można dojść do spełnienia swoich marzeń. Najpopularniejszy Youtuber w Polsce wielokrotnie wspominał, że z ogromnego przychodu, zawsze zostawia sobie niewielką kwotę na spontaniczne ruchy i działania. Stan konta Friza związany jest głównie z działalnością jego firmy.

Jak wygląda stan konta Friza? Pieniądze, jakie miał na koncie w momencie realizowania filmu początkowo nie zszokowały jego kolegów. Na koncie było ponad 181 tysięcy złotych. Później pokazał zakładkę z przelewami dla innych twórców, a później przeszedł do wartości wszystkich akcji. Kostek początkowo myślał, że liczone jest to w tysiącach. Karol Wiśniewski wyprowadził go z błędu mówiąc, że są to miliony. Przemkowi Pro, Dominikowi, Oliwierowi i Poli w tym momencie opadła szczęka. Pomiędzy twórcami wywiązała się dyskusja:

Widzowie, kwota jaka jest tutaj, nie da się jej w ogóle opisać. - powiedział z radością Przemek

Tutaj jest wyliczona wartość akcji Ekipy - odpowiedział Friz

Nie wiedzieliśmy, że to jest ten przecinek. Nie wiedzieliśmy o skali. To jest tak niestworzona cyfra, że żaden człowiek nie odczyta, że to jest ta kwota. Jak numer telefonu - kontynuował Przemek

Przemek Pro nadal patrząc w telefon Friza powiedział niewyraźnie, że Karol ma sześć milionów zysku. Co potwierdził sam zainteresowany! Kostek przyznał, że po tym co zobaczył jest bardzo zazdrosny.

Friz - zarobki 2024

Jeśli chodzi o zarobki Friza z filmów, to nie jest tajemnicą, że największy wpływ ma "dobry AdSense", więcej reklam, czy chociażby filmy po 20 minut. Trzeba też pamiętać, iż miesiąc miesiącowi nierówny, a największe zarobki są w listopadzie i grudniu. Youtuberzy w przeszłości dyskutowali o tym w mediach społecznościowych ujawniając chociażby, że za 10 milionów wyświetleń można zarobić około 150 tysięcy złotych. Teraz zapewne ta stawka nieco się podniosła.

We wrześniu 2023 dowiedzieliśmy się, że Ekipa Holding zwiększyła przychody o 25 procent aż do 13,86 mln złotych. Jednocześnie minimalnie spadły koszty operacyjne, przez co rentowność firmy netto poszła w górę ze 181,7 tysięcy zł straty do 2,28 mln zł zysku, w porównaniu do 0,81 mln zł kwartał wcześniej, co daje wzrost o ponad 180 procent. Z raportu dowiedzieliśmy się również, iż skonsolidowane przychody w drugim kwartale wyniosły 13,86 mln zł w porównaniu do 6,58 mln zł. Warto dodać, że przychody ze sprzedaży towarów i materiałów w sklepie internetowym wzrosły z z 993,1 tysięcy złotych do 4,21 mln złotych. Czekamy na oficjalne sprawozdanie z całego 2023 roku.

Budda z włosami - tak wyglądał w młodości! Jest nie do poznania i można się zdziwić!

Karol Wiśniewski będąc chłopcem dodawał filmiki pokazując, jak jeździ na rolkach. Później zaczął zbierać Pokemony, a efektami dzielił się z coraz to większą widownią. Gdy szał na animowane stwory w pokedexach się skończył, zdecydował się zrobić coś, czego jeszcze w polskim internecie nie było. Otworzył "krakowskie imprerium", czyli Dom Ekipy. Zebrał grupkę ludzi, z którą udało mu się stworzyć bardzo intratny biznes.

Sonda
Czy zarobki na YouTube są za duże?
Listen on Spreaker.