Zaręczyny na antenie Radia ESKA! Piękny prezent w Kto jest twoim Mikołajem

2018-11-28 14:53
zaręczyny
Autor: Leszek Kotarba/East News zaręczyny

Na antenie Radia ESKA doszło do niezwykłej sytuacji. Posłuchaj jak Maciej oświadczył się Patrycji podczas akcji Kto jest twoim Mikołajem!

Patrycja - słuchaczka Radia Eska, poranek 28 listopada może zaliczyć do bardzo udanych. W ramach akcji Kto Jest Twoim Mikołajem, jej ukochany - Maciej, sprawił jej naprawdę niezwykły prezent. Dzięki niemu, na antenie zrobiło się niezwykle romantycznie. Co takiego jej podarował?

Piosenki świąteczne - 10 hitów, które musisz usłyszeć w te święta!

Kto Jest Twoim Mikołajem - zaręczyny na antenie

Dzięki akcji Kto Jest Twoim Mikołajem, każdy może sprawić swojemu bliskiemu świąteczny prezent. W środę 28 listopada na antenie Radia Eska, Mikołajem był Maciej. Sprawił on swojej kobiecie wyjątkowy prezent. Patrycja odebrała telefon od radia. Dowiedziała się, że ktoś chce jej podarować pierścionek...ale nie był to zwykły pierścionek! Maciej oświadczył się Patrycji na antenie, a kobieta z chęcią przyjęła oświadczyny mężczyzny. Ale romantycznie! Posłuchajcie poniżej, w jaki sposób mężczyzna poprosił ukochaną o rękę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze