Zanim stali się sławni chcieli zostać duchownymi

i

Autor: Rex Features/East News, AKPA

Zanim stali się sławni chcieli zostać duchownymi. Niektóre nazwiska zaskakują [GALERIA]

2023-03-17 14:34

Wiele osób z pierwszych stron gazet miało kiedyś zupełnie inne plany co do swojej przyszłości. Nie każda gwiazda wiązała swoje życie z aktorstwem, mediami czy czerwonym dywanem i blaskiem fleszy. Część celebrytów chciała żyć w iść do seminarium i żyć w celibacie, by w przyszłości zostać księdzem. Niektórych nazwisk kompletnie się nie spodziewacie!

Gwiazdy, które chciały iść do seminarium musiały stanąć przed poważnym dylematem dotyczącym swojego życia. Niewiele osób może zdawać sobie sprawę z tego, że sporo aktorów, muzyków i osobowości telewizyjnych, które znamy z czerwonego dywanu, miało zupełnie inne plany co do swojej przyszłości. Tematy religijne i te związane z wiarą nie są tematem tabu dla zdecydowanej większości gwiazd. Coraz częściej możemy dowiedzieć się, jaki stosunek do kościoła ma dana aktorka lub piosenkarka. Zdania są podzielone, każdy bowiem ma inne doświadczenia i przemyślenia. Okazuje się jednak, że wiele osób z pierwszych stron gazet planowało poświęcić swoje życie Bogu.

Była gwiazdą W11. Porzuciła aktorstwo i wybrała inną drogę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE