Zakopane 2016: bilety na skoki. Czy są dostępne? Gdzie kupić na weekend 22-24.01.16?

2016-01-13 16:37
Skoki w Zakopanem
Autor: fot. Bulls Zakopane 2016: bilety na skoki. Czy są dostępne? Gdzie kupić na weekend 22-24.01.16?

Bilety na konkurs w Zakopanem 2016 są jeszcze dostępne? Jeśli tak, to gdzie je można kupić? Takie pytania coraz częściej zadają sobie wszyscy ci, którzy chcą kibicować Polakom na Wielkiej Krokwi. Być może to zawodnicy Łukasza Krucza zaczną oddawać dalekie skoki. Interesują Was bilety na konkurs indywidualny, a może drużynowy? Sprawdźcie na ESKA.pl, które wejściówki wciąż są w sprzedaży! Weekend od 22-24 stycznia w Zakopanem zapowiada się bardzo interesująco!

Skoki Zakopane 2016: bilety. W każdym roku najlepsi skoczkowie świata bardzo chętnie przyjeżdżają do Zakopanego. Chwalą tutejszą gościnność, serdeczność, ale przede wszystkim kibiców, którzy tworzą niezwykły klimat. Dzięki nim Puchar Świata na Wielkiej Krokwi, uważany jest za jeden z najlepszych konkursów w całym kalendarzu. Najbliższe zawody w weekend od 22-24.01.16, a niektórzy fani tej dyscypliny na ostatnią chwilę przeszukują internet w poszukiwaniu wejściówek. Najczęściej zadawanym pytaniem ostatnich dni jest to, czy można jeszcze kupić bilety na konkurs w Zakopanem? Odpowiadamy, że są jeszcze dostępne, jednak nie na wszystkie sektory i dni!

Skoki - Zakopane 2016: bilety

21 sierpnia 2015 ruszyła sprzedaż wejściówek na skoki w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w piątek (22 stycznia) zostaną rozegrane kwalifikacje, w sobotę (23 stycznia), odbędzie się konkurs drużynowy, a dzień później (24 stycznia) skoczkowie rywalizować będą o punkty w konkursie indywidualnym. Niestety, nie na wszystkie konkursy bilety są jeszcze dostępne. Wstęp możliwy jest jeszcze na: 

  • Piątek 22.01 - bilet normalny - kwalifikacje - 30 zł
  • Piątek 22.01 - bilet ulgowy - kwalifikacje - 20 zł 
  • Sobota 23.01 - sektor D (dolny) - konkurs drużynowy - 60 zł
  • Sobota 23.01 - sektor PREMIUM (miejsca siedzące z cateringiem) - 400 zł

W oficjalnych punktach dystrybucyjnych na pewno nie nabędziecie kartoników na niedzielny konkurs indywidualny. Te rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Pozostałe kupicie na stronie: sklep.ttpoland.eu/kup-bilety-c-1.html

>> SZPILKA - WILDER: walka. Transmisja w TV i online 16.01.2016

W 2015 najważniejszy dla kibiców konkurs w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich, wygrał Kamil Stoch. Polak oddał dwa świetne skoki: 134 i 133 metry. Przypomnijmy, że rok temu biało-czerwoni w konkursie drużynowym w Zakopanem - zajęli piąte miejsce. Po cichu liczymy na poprawienie tego osiągnięcia, a Wy?

 

RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze