Z hitem Nowatora noc będzie Twoja. Gorące brzmienie na imprezy!

i

Autor: CAMEY RECORDS

Nowości muzyczne

Z hitem Nowatora noc będzie twoja. Gorące brzmienie na imprezy!

2023-03-30 15:03

Nasza jest ta noc to kolejna propozycja singla Nowatora, w którym również pojawiają się znakomici producenci muzyki klubowej: Vincent Vik i Jake Lead. Numer ten, to doskonały mix doświadczeń muzycznych trzech odmiennych osób.

Numer ten został stworzony w typowo klubowym klimacie, który swoim mocnym beatem, może rozruszać niejeden parkiet, niosąc ze sobą potężną dawkę pozytywnej energii. Teledysk powstał w Hiszpanii, w mieście Alicante i Benidorm, a za jego produkcję odpowiada MVMJ.FILM reprezentowany również przez Vincent Vik-a.

ZOBACZ TAKŻE: Saszan wydała piosenkę Nieważne gdzie. Specjalna akcja na Dzień Ziemi

Shake Your Eska #23 | Lockdown

NOWATOR – (Paweł Lipski)

Polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny, ma na swoim koncie wiele wyróżnień ZPAV za Platynowe i Złote Płyty. Jest autorem takich hitów jak: "Z lewa do prawa", "Co tu jest grane", "Wrócę nad ranem", "Spadam stąd", "Wrzucam na luz”, „Ay Amor”, a także ponadczasowego utworu "Moja panienka". Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200 000 000 wyświetleń. Jednocześnie regularnie pojawia się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych

VINCENT VIK – (Wincenty Bielawski)

DJ, producent muzyczny, perkusista, ghost producer oraz filmmaker. Obecnie muzycznie najbliższe mu są klimaty z zakresu edm, electrohouse, basshouse, techno oraz szeroko pojmowanej muzyki klubowej. Jeden z jego  utworów „Visual Realm” ukazał się w filmie  "A Good Man " ze  Stevenem  Seagalem w roli głównej. Wspólnie z Dj - em Vivaldim stworzył  hymn Electrocity 2009, a w klubowej branży, znany jest, jako współtwórca AUDIOLAKE FESTIVAL, który  jest jednym z większych wydarzeń EDM w Polsce .

JAKE LEAD

Pod tym pseudonimem funkcjonuje pochodzący z małopolski 23-letni Jakub Krzysztoforski. Kuba jest pasjonatem muzyki elektronicznej, remixer’em oraz producentem, który swoją przygodę muzyczną rozpoczął w 2016 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Sterniuk z wiosennym hitem. Ta piosenka zatrzyma dla Was czas!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE