Saszan

i

Autor: materiały prasowe Saszan została ambasadorką Eco Studio ELECTRO-SYSTEM.

Gwiazdy

Saszan wydała piosenkę "Nieważne gdzie". Specjalna akcja na Dzień Ziemi

2023-04-19 8:08

Saszan dała się nam poznać jako jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Od początku roku bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM, promującym prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. Na Światowy Dzień Ziemi, który świętujemy 22 kwietnia, Saszan przygotowała singiel i teledysk do piosenki "Nieważne gdzie", zapowiadający jej najnowszą EP-kę. Poza tym cały czas koncertuje i bierze udział w ekologicznych wydarzeniach, w czasie których zachęca do właściwego dbania o otaczający nas świat.

W tym roku projekt edukacyjno - ekologiczny Eco Studio ELECTRO - SYSTEM kontynuowany jest w nowej odsłonie. W czwartym sezonie Organizacja Odzysku ELECTRO - SYSTEM zaprosiła do współpracy wokalistkę i influencerkę - Saszan. 332 tysiące fanów na TikToku, z łączną liczbą polubień filmów 5,7 miliona, ponad 200 tys. obserwujących na Instagramie i 155 tys. na Fanpage to tylko niektóre z jej wyników w social mediach. W roku 2023 organizowanych jest 10 eventów ekologiczno - edukacyjnych, przedstawiających problematykę dbania o środowisko w kontekście szczególnego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Podczas wydarzeń odbywa się m.in. krótka lekcja przyrody prowadzona przez ambasadorów, recital muzyczny gwiazdy - Saszan, eko quizy z nagrodami przy trójkącie recyklingowym i zbiórka drobnych elektrośmieci.

Saszan gwiazdą Eco Studio ELECTRO - SYSTEM

Gościem specjalnym będzie zaangażowana ekologicznie wokalistka i influencerka, ambasadorka projektu edukacyjnego Eco Studio ELECTRO - SYSTEM - Saszan. - Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak potrzebnego projektu! Wraz z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM opowiadam o tym jak dbać o nasz Dom - Ziemię! Jest jedna prosta zasada, którą powtarzam zarówno podczas spotkań „w realu”, jak i w social mediach: „Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci! Przekaż je do recyklingu!”. Jestem przekonana, że zbiórka elektroodpadów na Dzień Ziemi, w której wezmę udział nie tylko zwróci uwagę na problem właściwego postępowania z elektroodpadami, ale będzie też świetną okazją do poznania mojego nowego singla „Nieważne gdzie”, który jest elektronicznym, tanecznym utworem o relacji, której nie potrafimy odpuścić - zachęca Saszan.

Teledysk do piosenki Nieważne gdzie zamieszczamy niżej.

Kim jest Saszan?

To polska piosenkarka, autorka tekstów, blogerka i prezenterka telewizyjna. Zaistniała w 2013 roku za sprawą piosenek publikowanych na łamach serwisu YouTube. W 2014 roku wydała debiutancki album pt. RSP, z którym dotarła do 2. miejsca polskiej listy przebojów OLiS. Wydawnictwo promowała singlami Świat jest nasz, Wybrałam i Proste słowa. Zdobyła nagrody na Young Stars Festival w kategorii Najlepsza artystka 2015 roku i Teledysk roku za klip Dizzy w 2016 roku. W 2018 roku z utworem Nie chcę ciebie mniej wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji oraz w programie Od Opola do Opola prezentując piosenkę jako kandydaturę do koncertu Premiery w ramach 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku została nominowana w kategorii Muzyczna Influencerka Roku podczas gali rozdania nagród magazynu Joy Polska. Wydała też drugi album studyjny pt. Hologram, na który współtworzyła muzykę oraz napisała teksty do wszystkich piosenek. W 2020 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja 2020, wyłaniającym reprezentanta Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Uczestniczyła w programach rozrywkowych Celebrity Splash, była jednym z jurorów w programie Śpiewajmy razem. All Together Now oraz prowadziła program Fame czy Shame.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE