Saszan

i

Autor: materiały prasowe Saszan została ambasadorką Eco Studio ELECTRO-SYSTEM.

Gwiazdy

Saszan wydała piosenkę "Nieważne gdzie". Specjalna akcja na Dzień Ziemi

2023-04-19 8:08

Saszan dała się nam poznać jako jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Od początku roku bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM, promującym prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. Na Światowy Dzień Ziemi, który świętujemy 22 kwietnia, Saszan przygotowała singiel i teledysk do piosenki "Nieważne gdzie", zapowiadający jej najnowszą EP-kę. Poza tym cały czas koncertuje i bierze udział w ekologicznych wydarzeniach, w czasie których zachęca do właściwego dbania o otaczający nas świat.

W tym roku projekt edukacyjno - ekologiczny Eco Studio ELECTRO - SYSTEM kontynuowany jest w nowej odsłonie. W czwartym sezonie Organizacja Odzysku ELECTRO - SYSTEM zaprosiła do współpracy wokalistkę i influencerkę - Saszan. 332 tysiące fanów na TikToku, z łączną liczbą polubień filmów 5,7 miliona, ponad 200 tys. obserwujących na Instagramie i 155 tys. na Fanpage to tylko niektóre z jej wyników w social mediach. W roku 2023 organizowanych jest 10 eventów ekologiczno - edukacyjnych, przedstawiających problematykę dbania o środowisko w kontekście szczególnego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Podczas wydarzeń odbywa się m.in. krótka lekcja przyrody prowadzona przez ambasadorów, recital muzyczny gwiazdy - Saszan, eko quizy z nagrodami przy trójkącie recyklingowym i zbiórka drobnych elektrośmieci.

Saszan gwiazdą Eco Studio ELECTRO - SYSTEM

Gościem specjalnym będzie zaangażowana ekologicznie wokalistka i influencerka, ambasadorka projektu edukacyjnego Eco Studio ELECTRO - SYSTEM - Saszan. - Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak potrzebnego projektu! Wraz z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM opowiadam o tym jak dbać o nasz Dom - Ziemię! Jest jedna prosta zasada, którą powtarzam zarówno podczas spotkań „w realu”, jak i w social mediach: „Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci! Przekaż je do recyklingu!”. Jestem przekonana, że zbiórka elektroodpadów na Dzień Ziemi, w której wezmę udział nie tylko zwróci uwagę na problem właściwego postępowania z elektroodpadami, ale będzie też świetną okazją do poznania mojego nowego singla „Nieważne gdzie”, który jest elektronicznym, tanecznym utworem o relacji, której nie potrafimy odpuścić - zachęca Saszan.

Teledysk do piosenki Nieważne gdzie zamieszczamy niżej.

Kim jest Saszan?

To polska piosenkarka, autorka tekstów, blogerka i prezenterka telewizyjna. Zaistniała w 2013 roku za sprawą piosenek publikowanych na łamach serwisu YouTube. W 2014 roku wydała debiutancki album pt. RSP, z którym dotarła do 2. miejsca polskiej listy przebojów OLiS. Wydawnictwo promowała singlami Świat jest nasz, Wybrałam i Proste słowa. Zdobyła nagrody na Young Stars Festival w kategorii Najlepsza artystka 2015 roku i Teledysk roku za klip Dizzy w 2016 roku. W 2018 roku z utworem Nie chcę ciebie mniej wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji oraz w programie Od Opola do Opola prezentując piosenkę jako kandydaturę do koncertu Premiery w ramach 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku została nominowana w kategorii Muzyczna Influencerka Roku podczas gali rozdania nagród magazynu Joy Polska. Wydała też drugi album studyjny pt. Hologram, na który współtworzyła muzykę oraz napisała teksty do wszystkich piosenek. W 2020 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja 2020, wyłaniającym reprezentanta Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Uczestniczyła w programach rozrywkowych Celebrity Splash, była jednym z jurorów w programie Śpiewajmy razem. All Together Now oraz prowadziła program Fame czy Shame.