YouTube: Justin Bieber od 10 lat w serwisie

2017-01-16 13:26
YouTube: Justin Bieber od 10 lat w serwisie
Autor: fot. youtube.com / kanał kidrauhl screen z filmu Cry me a River - Justin Timberlake cover - Justin singing (Justin Bieber)

Minęło 10 lat od kiedy Justin Bieber trafił na YouTube. Fani wokalisty na całym świecie świętują okrągłą rocznicę, a my przypominamy najciekawsze nagrania z kanału kidrauhl.

Justin Bieber jest na YouTube już od 10 lat. 15 stycznia 2017 roku przypadła okrągła rocznica powstania kanału o nazwie kidrauhl, który wokalista założył jeszcze zanim stał się sławny. Beliebers doskonale wiedzą, że wszystko zaczęło się od tego, że mama Justina opublikowała nagranie z występu swojego 12-letniego wówczas syna, aby pochwalić się sukcesami chłopaka przed rodziną i przyjaciółmi. Pattie Mallette postanowiła kontynuować wrzucanie nagrań ze śpiewającym Justinem na YouTube, dzięki czemu popularność kanału zaczęła wzrastać w błyskawicznym tempie. Warto wspomnieć, że w czasach, gdy jeszcze nie istniało VEVO, kanał Justina miał najwięcej subskrypcji spośród wszystkich kanadyjskich muzyków.

Skąd się wzięła nazwa kidrauhl?

Justin Bieber wpadł na nazwę swojego pierwszego kanału na YouTube dzięki ksywce 'lordrauhl', którą nadał mu jego ojciec. Jeremy był w tamtym czasie wielkim fanem serii powieści fantasy znanej w Polsce pod tytułem Miecz Prawdy, której jednym z bohaterów był lord Rahl.

Pierwszy film Justina Biebera na YouTube

Pierwszym filmem dodanym na kanale kidrauhl było nagranie, na którym Justin wykonywał cover wielkiego przeboju Craiga Davida pt. Walking Away, jednak został on szybko usunięty. Aktualnie najstarszym wideo jest występ Justina na żywo w konkursie muzycznym Stratford Star z utworem So Sick z repertuaru Ne-Yo. 

 

Najpopularniejszym nagraniem na oryginalnym kanale Justina Biebera jest z kolei cover megahitu Justina Timberlake'a Cry me A River. Do tej pory filmik, na którym Justin śpiewa przygrywając sobie na gitarze, która zdaje się być większa od niego, obejrzano już ponad 25 mln razy. 

 

Mimo międzynarodowej sławy, Justin Bieber jest tak naprawdę normalnym facetem – ma idoli, marzenia i prywatne problemy. Nie wierzycie? Jego historię (i sekrety) ukazuje film Justin Bieber: Always Believing do oglądania online na eskaGO!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze