YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

2017-06-25 23:36
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
Autor: fot. YouTube.com/Marcin Malczynski YouTube.com/Magda Gereda YouTube.com/Kasia Staszewska Music YouTube.com/ElectroS screeny z filmów na YouTube

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

YouTube: Despacito - teledysk do utworu jest najczęściej wyświetlanym klipem w tym serwisie. Na punkcie tego nagrania oszaleli ludzie na całym świecie. Belgia, Francja, Niemcy, Holandia, Finlandia, Liban, Ekwador, Portugalia, Chile, Chorwacja, Wenezuela - to tylko niektóre kraje, w których Luis Fonsi i Daddy Yankee królują na listach hitów. Kto z Despacito po polsku rządzi w naszym kraju? Zdecydujcie już teraz!

Despacito po polsku - Oktawian

Oktawian na co dzień bowiem Oktawian jest trenerem fitnessu, instruktorem zumby i hip-hopu. Młody wokalista idąc śladami Seleny Gomez czy Shawna Mendesa zaczyna właśnie w internecie. Jak poradził sobie z Despacito po polsku? Posłuchajcie:

 

Despacito Malczyńscy - DresMasters

Malczyńscy, czyli YouTuberzy mający milion subskrybcji w tymże serwisie postanowili w swoim stylu zaśpiewać numer 1 na świecie. W żartobliwy sposób przekonują, że znają sposób na to, by kogoś okraść czy jak po wiejsku tuningować Opla. Już nie Despacito a... Drespacito.

 

Sekspasito - Despacito Seksmasterki

Gwiazda YouTube'a, autorka najbardziej obciachowego numeru - Poka Sowę - powraca! Tym razem w wersji ElectroS, który postanowił z wypowiedzi Anieli Bogusz ułożyć piosenkę Sekspasito. Wyszło genialnie!

 

Despacito po polsku - Siedź tu cicho

Despacito po polsku ułożona przed Magdę Beredę na podstawie hejtów internautów. Przekaz jest prosty: siedź tu cicho, nie komentuj i nie szerz swój nienawiści w internecie! Warto dodać, że Magda Bereda w przeszłości zwyciężyła w konkursie ESKA TV. W nagrodę zaśpiewała Heartbeat w duecie z Margaret. 

 

Despacito - Kasia Staszewska

Despacito, czyli w tłumaczeniu na język polski - Powoli. Kasia Staszewska wykorzystała swoje umiejętności wokalne i zaprezentowała je w internecie. Jej wersja podoba się nawet osobom, które nie rozumieją naszego języka. Sprawdźcie w komentarzach! ;)

 

Despacito - piosenka przekroczyła już liczbę 800 milionów streamów, a teledysk w błyskawicznym tempie przekroczył 2 miliardy wyświetleń! Klip do tego numeru zdobył taką popularność szybciej niż hit Gangnam Style - Psy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze