YouTube: 5 najpopularniejszych polskich piosenek!

2016-10-05 13:56

YouTube to kopalnia muzycznych hitów. Na ESKA.pl prezentujemy wam 5 najpopularniejszych polskich piosenek! Domyślacie się, czego najchętniej słuchamy w sieci?

YouTube to serwis wideo, w którym króluje muzyka. To tam każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ większość artystów chętnie dzieli się z fanami swoją muzyką w sieci. Zastanawialiście się czasem, które z piosenek cieszą się największą popularnością w Polsce? Dzięki statystykom serwiu możecie to sprawdzić praktycznie każdego dnia. My, na ESKA.pl z listy wybraliśmy tylko najlepsze polskie utwory. Jak przedstawia się pierwsza piątka? Sprawdzajcie już teraz!

YouTube: polskie piosenki

Poniżej znajduje się lista 5 najpopularniejszych polskich piosenek, nie tych które w serwisie YouTube zdobyły najwięcej odtworzeń, a tych, które w dniu 5 października są najchętniej słuchanymi w Polsce.

1. Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

 

2. O.S.T.R. - Spowiedź feat. Sacha Vee - prod. Killing Skills

3. Cleo - N-O-C

 

4. Agnieszka Chylińska - Królowa Łez

 

5. Natalia Nykiel - Error

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze